У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

298Л Миколаїв-Пас. — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 298Л сполученням Миколаїв-Пас. - Київ-Пас. відправляється зі станції Миколаїв-Пас. о 22.15 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 12.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 14 г 21 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 27 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 54 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Херсон, Снігурівка, Кривий Ріг-Головний, Ім. Тараса Шевченка, Цвіткове, Городище, Миронівка, Біла Церква, Фастів-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Миколаїв-Пас. 22.15
Херсон 23.11 10 хв  23.21 56 хв 
Снігурівка 00.08 2 хв  00.10 1 г  53 хв 
Кривий Ріг-Головний 03.14 15 хв  03.29 4 г  59 хв 
Ім. Тараса Шевченка 08.11 17 хв  08.28 9 г  56 хв 
Цвіткове 09.00 2 хв  09.02 10 г  45 хв 
Городище 09.17 2 хв  09.19 11 г  2 хв 
Миронівка 10.08 2 хв  10.10 11 г  53 хв 
Біла Церква 11.05 2 хв  11.07 12 г  50 хв 
Фастів-1 11.38 2 хв  11.40 13 г  23 хв 
Київ-Пас. 12.36 14 г  21 хв 

У розкладі поїзда 298Л Миколаїв-Пас. — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930