У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 031КО Київ — Рига


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Київ - Рига номер 031КО відправляється зі станції Київ-Пас. о 12.45 і прибуває на станцію Рига о 08.08 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 23 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 37 хв. Маршрут поїзда 031КО Київ - Рига пролягає по таким станціям як Словечно, Козенки, Калинковичі, Світлогорск-На-Березин, Жлобин-Пас., Бобруйськ, Осиповичі-1, Мінськ-Пас., Молодечно, Сморгонь, Гудогай, Кяна, Вільнюс-Пас., Шяуляй, Єлгава.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 12.45
Словечно 18.00 35 хв  18.35 5 г  15 хв 
Козенки 19.05 2 хв  19.07 6 г  20 хв 
Калинковичі 19.29 14 хв  19.43 6 г  44 хв 
Світлогорск-На-Березин 20.23 2 хв  20.25 7 г  38 хв 
Жлобин-Пас. 20.50 4 хв  20.54 8 г  5 хв 
Бобруйськ 21.43 2 хв  21.45 8 г  58 хв 
Осиповичі-1 22.21 1 хв  22.22 9 г  36 хв 
Мінськ-Пас. 23.35 30 хв  00.05 10 г  50 хв 
Молодечно 01.08 2 хв  01.10 12 г  23 хв 
Сморгонь 01.37 2 хв  01.39 12 г  52 хв 
Гудогай 02.06 40 хв  02.46 13 г  21 хв 
Кяна 02.05 50 хв  02.55 13 г  20 хв 
Вільнюс-Пас. 03.25 5 хв  03.30 14 г  40 хв 
Шяуляй 05.48 3 хв  05.51 17 г  3 хв 
Єлгава 07.07 25 хв  07.32 18 г  22 хв 
Рига 08.08 19 г  23 хв 

У розкладі поїзда 031КО Київ-Пас. — Рига можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031