У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

031КО Київ-Пас. — Рига Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 031КО сполученням Київ-Пас. - Рига відправляється зі станції Київ-Пас. о 12.45 і прибуває на станцію Рига о 08.08 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 23 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 37 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Словечно, Козенки, Калинковичі, Світлогорск-На-Березин, Жлобин-Пас., Бобруйськ, Осиповичі-1, Мінськ-Пас., Молодечно, Сморгонь, Гудогай, Кяна, Вільнюс-Пас., Шяуляй, Єлгава.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 12.45
Словечно 18.00 35 хв  18.35 5 г  15 хв 
Козенки 19.05 2 хв  19.07 6 г  20 хв 
Калинковичі 19.29 14 хв  19.43 6 г  44 хв 
Світлогорск-На-Березин 20.23 2 хв  20.25 7 г  38 хв 
Жлобин-Пас. 20.50 4 хв  20.54 8 г  5 хв 
Бобруйськ 21.43 2 хв  21.45 8 г  58 хв 
Осиповичі-1 22.21 1 хв  22.22 9 г  36 хв 
Мінськ-Пас. 23.35 30 хв  00.05 10 г  50 хв 
Молодечно 01.08 2 хв  01.10 12 г  23 хв 
Сморгонь 01.37 2 хв  01.39 12 г  52 хв 
Гудогай 02.06 40 хв  02.46 13 г  21 хв 
Кяна 02.05 50 хв  02.55 13 г  20 хв 
Вільнюс-Пас. 03.25 5 хв  03.30 14 г  40 хв 
Шяуляй 05.48 3 хв  05.51 17 г  3 хв 
Єлгава 07.07 25 хв  07.32 18 г  22 хв 
Рига 08.08 19 г  23 хв 

У розкладі поїзда 031КО Київ-Пас. — Рига можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930