У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 31 Мукачево — Будапешт


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Мукачево - Будапешт номер 31 відправляється зі станції Мукачево о 16.30 і прибуває на станцію Будапешт-Ньюгати о 22.37 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 7 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 10 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 57 хв. Маршрут поїзда 31 Мукачево - Будапешт пролягає по таким станціям як Чоп, Захонь, Кишварда, Н'їредьхаза, Дебрецен, Хайдусобосло, Пюштекладань, Сольнок, Цеглед, ФеріхегіАеропорт, Кебанія Кішпешт, Зугло.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мукачево 16.30
Чоп 17.40 35 хв  18.15 1 г  10 хв 
Захонь 17.33 1 г 7 хв  18.40 1 г  3 хв 
Кишварда 18.58 1 хв  18.59 2 г  28 хв 
Н'їредьхаза 19.30 4 хв  19.34 3 г 
Дебрецен 20.05 2 хв  20.07 3 г  35 хв 
Хайдусобосло 20.21 1 хв  20.22 3 г  51 хв 
Пюштекладань 20.36 1 хв  20.37 4 г  6 хв 
Сольнок 21.20 1 хв  21.21 4 г  50 хв 
Цеглед 21.41 2 хв  21.43 5 г  11 хв 
ФеріхегіАеропорт 22.14 1 хв  22.15 5 г  44 хв 
Кебанія Кішпешт 22.20 1 хв  22.21 5 г  50 хв 
Зугло 22.28 1 хв  22.29 5 г  58 хв 
Будапешт-Ньюгати 22.37 6 г  7 хв 

У розкладі поїзда 31 Мукачево — Будапешт-Ньюгати можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031