У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 31 Мукачево — Будапешт


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Мукачево - Будапешт номер 31 відправляється зі станції Мукачево о 16.30 і прибуває на станцію Будапешт-Ньюгати о 22.39 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 9 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 17 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 52 хв. Маршрут поїзда 31 Мукачево - Будапешт пролягає по таким станціям як Чоп, Захонь, Кишварда, Н'їредьхаза, Дебрецен, Хайдусобосло, Пюштекладань, Сольнок, Цеглед, ФеріхегіАеропорт, Кебанія Кішпешт, Зугло.
Поїзд курсує щоденно.

 Вартість проїзду визначає українська залізнична компанія Укрзалізниця та встановлює їх залежно від багатьох факторів, у тому числі від типу поїзда, вагону, дня тижня.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мукачево 16.30
Чоп 17.40 36 хв  18.16 1 г  10 хв 
Захонь 17.35 1 г 2 хв  18.37 1 г  5 хв 
Кишварда 18.55 1 хв  18.56 2 г  25 хв 
Н'їредьхаза 19.27 4 хв  19.31 2 г  57 хв 
Дебрецен 20.03 2 хв  20.05 3 г  33 хв 
Хайдусобосло 20.18 1 хв  20.19 3 г  48 хв 
Пюштекладань 20.33 1 хв  20.34 4 г  3 хв 
Сольнок 21.20 1 хв  21.21 4 г  50 хв 
Цеглед 21.42 1 хв  21.43 5 г  12 хв 
ФеріхегіАеропорт 22.15 1 хв  22.16 5 г  45 хв 
Кебанія Кішпешт 22.21 1 хв  22.22 5 г  51 хв 
Зугло 22.30 1 хв  22.31 6 г 
Будапешт-Ньюгати 22.39 6 г  9 хв 

У розкладі поїзда 31 Мукачево — Будапешт-Ньюгати можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930