У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 031РС Рига — Київ


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Рига - Київ номер 031РС відправляється зі станції Рига о 19.40 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 16.38 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 20 г 58 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 13 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 45 хв. Маршрут поїзда 031РС Рига - Київ пролягає по таким станціям як Єлгава, Шяуляй, Вільнюс-Пас., Кяна, Гудогай, Сморгонь, Молодечно, Мінськ-Пас., Осиповичі-1, Бобруйськ, Жлобин-Пас., Світлогорск-На-Березин, Калинковичі, Козенки, Словечно.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рига 19.40
Єлгава 20.19 25 хв  20.44 39 хв 
Шяуляй 21.58 3 хв  22.01 2 г  18 хв 
Вільнюс-Пас. 00.30 5 хв  00.35 4 г  50 хв 
Кяна 01.08 55 хв  02.03 5 г  28 хв 
Гудогай 03.19 40 хв  03.59 7 г  39 хв 
Сморгонь 04.23 2 хв  04.25 8 г  43 хв 
Молодечно 04.52 2 хв  04.54 9 г  12 хв 
Мінськ-Пас. 05.52 26 хв  06.18 10 г  12 хв 
Осиповичі-1 08.27 2 хв  08.29 12 г  47 хв 
Бобруйськ 09.07 2 хв  09.09 13 г  27 хв 
Жлобин-Пас. 10.00 8 хв  10.08 14 г  20 хв 
Світлогорск-На-Березин 10.34 2 хв  10.36 14 г  54 хв 
Калинковичі 11.44 14 хв  11.58 16 г  4 хв 
Козенки 12.34 2 хв  12.36 16 г  54 хв 
Словечно 13.07 37 хв  13.44 17 г  27 хв 
Київ-Пас. 16.38 20 г  58 хв 

У розкладі поїзда 031РС Рига — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930