У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 031Р Рига — Київ


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Рига - Київ номер 031Р відправляється зі станції Рига о 20.45 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 16.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 55 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 40 хв. Маршрут поїзда 031Р Рига - Київ пролягає по таким станціям як Єлгава, Шяуляй, Вільнюс-Пас., Кяна, Гудогай, Сморгонь, Молодечно, Мінськ-Пас., Осиповичі-1, Бобруйськ, Жлобин-Пас., Світлогорск-На-Березин, Калинковичі, Козенки, Словечно.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рига 20.45
Єлгава 21.24 20 хв  21.44 39 хв 
Шяуляй 22.58 3 хв  23.01 2 г  13 хв 
Вільнюс-Пас. 01.30 5 хв  01.35 4 г  45 хв 
Кяна 02.08 55 хв  03.03 5 г  23 хв 
Гудогай 03.19 40 хв  03.59 6 г  34 хв 
Сморгонь 04.23 2 хв  04.25 7 г  38 хв 
Молодечно 04.52 2 хв  04.54 8 г  7 хв 
Мінськ-Пас. 05.52 26 хв  06.18 9 г  7 хв 
Осиповичі-1 08.27 2 хв  08.29 11 г  42 хв 
Бобруйськ 09.07 2 хв  09.09 12 г  22 хв 
Жлобин-Пас. 10.00 8 хв  10.08 13 г  15 хв 
Світлогорск-На-Березин 10.34 2 хв  10.36 13 г  49 хв 
Калинковичі 11.16 14 хв  11.30 14 г  31 хв 
Козенки 11.53 2 хв  11.55 15 г  8 хв 
Словечно 12.26 37 хв  13.03 15 г  41 хв 
Київ-Пас. 16.40 19 г  55 хв 

У розкладі поїзда 031Р Рига — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28