У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

317Д Запоріжжя-1 — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 317Д сполученням Запоріжжя-1 - Одеса-Головна відправляється зі станції Запоріжжя-1 о 19.20 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 10.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 25 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 12 г 32 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 53 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Таврійськ, Пришиб, Плодородна, Федорівка, Нововесела, Сірогози, Братолюбівка, Каховка, Снігурівка, Херсон, Миколаїв-Пас., Колосівка, Березівка, Одеса-Східна.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-1 19.20
Таврійськ 20.00 2 хв  20.02 40 хв 
Пришиб 20.25 5 хв  20.30 1 г  5 хв 
Плодородна 20.46 2 хв  20.48 1 г  26 хв 
Федорівка 21.02 55 хв  21.57 1 г  42 хв 
Нововесела 22.58 2 хв  23.00 3 г  38 хв 
Сірогози 23.56 2 хв  23.58 4 г  36 хв 
Братолюбівка 01.23 2 хв  01.25 6 г  3 хв 
Каховка 02.03 22 хв  02.25 6 г  43 хв 
Снігурівка 03.24 2 хв  03.26 8 г  4 хв 
Херсон 04.11 30 хв  04.41 8 г  51 хв 
Миколаїв-Пас. 05.38 20 хв  05.58 10 г  18 хв 
Колосівка 08.19 23 хв  08.42 12 г  59 хв 
Березівка 08.55 2 хв  08.57 13 г  35 хв 
Одеса-Східна 10.10 4 хв  10.14 14 г  50 хв 
Одеса-Головна 10.45 15 г  25 хв 

У розкладі поїзда 317Д Запоріжжя-1 — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31