У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 317Д Запоріжжя — Одеса


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Запоріжжя - Одеса номер 317Д відправляється зі станції Запоріжжя-1 о 19.20 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 10.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 16 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 12 г 23 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 53 хв. Маршрут поїзда 317Д Запоріжжя - Одеса пролягає по таким станціям як Таврійськ, Пришиб, Плодородна, Федорівка, Нововесела, Сірогози, Братолюбівка, Каховка, Снігурівка, Херсон, Миколаїв-Пас., Колосівка, Березівка, Одеса-Східна.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-1 19.20
Таврійськ 20.00 2 хв  20.02 40 хв 
Пришиб 20.25 5 хв  20.30 1 г  5 хв 
Плодородна 20.46 2 хв  20.48 1 г  26 хв 
Федорівка 21.02 55 хв  21.57 1 г  42 хв 
Нововесела 22.58 2 хв  23.00 3 г  38 хв 
Сірогози 23.48 2 хв  23.50 4 г  28 хв 
Братолюбівка 01.15 2 хв  01.17 5 г  55 хв 
Каховка 01.57 22 хв  02.19 6 г  37 хв 
Снігурівка 03.17 2 хв  03.19 7 г  57 хв 
Херсон 04.04 30 хв  04.34 8 г  44 хв 
Миколаїв-Пас. 05.31 20 хв  05.51 10 г  11 хв 
Колосівка 08.09 23 хв  08.32 12 г  49 хв 
Березівка 08.45 2 хв  08.47 13 г  25 хв 
Одеса-Східна 10.01 4 хв  10.05 14 г  41 хв 
Одеса-Головна 10.36 15 г  16 хв 

У розкладі поїзда 317Д Запоріжжя-1 — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930