У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

317Д Запоріжжя-1 — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 317Д сполученням Запоріжжя-1 - Одеса-Головна відправляється зі станції Запоріжжя-1 о 19.20 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 10.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 25 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 12 г 32 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 53 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Таврійськ, Пришиб, Плодородна, Федорівка, Нововесела, Сірогози, Братолюбівка, Каховка, Снігурівка, Херсон, Миколаїв-Пас., Колосівка, Березівка, Одеса-Східна.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-1 19.20
Таврійськ 20.00 2 хв  20.02 40 хв 
Пришиб 20.25 5 хв  20.30 1 г  5 хв 
Плодородна 20.46 2 хв  20.48 1 г  26 хв 
Федорівка 21.02 55 хв  21.57 1 г  42 хв 
Нововесела 22.58 2 хв  23.00 3 г  38 хв 
Сірогози 23.56 2 хв  23.58 4 г  36 хв 
Братолюбівка 01.23 2 хв  01.25 6 г  3 хв 
Каховка 02.03 22 хв  02.25 6 г  43 хв 
Снігурівка 03.24 2 хв  03.26 8 г  4 хв 
Херсон 04.11 30 хв  04.41 8 г  51 хв 
Миколаїв-Пас. 05.38 20 хв  05.58 10 г  18 хв 
Колосівка 08.19 23 хв  08.42 12 г  59 хв 
Березівка 08.55 2 хв  08.57 13 г  35 хв 
Одеса-Східна 10.10 4 хв  10.14 14 г  50 хв 
Одеса-Головна 10.45 15 г  25 хв 

У розкладі поїзда 317Д Запоріжжя-1 — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031