У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

318Ш Одеса-Головна — Запоріжжя-1 Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 318Ш сполученням Одеса-Головна - Запоріжжя-1 відправляється зі станції Одеса-Головна о 14.17 і прибуває на станцію Запоріжжя-1 о 05.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 19 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 12 г 40 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 39 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Одеса-Східна, Березівка, Колосівка, Миколаїв-Пас., Херсон, Снігурівка, Каховка, Братолюбівка, Сірогози, Нововесела, Федорівка, Плодородна, Пришиб, Таврійськ.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 14.17
Одеса-Східна 14.50 2 хв  14.52 33 хв 
Березівка 16.08 2 хв  16.10 1 г  51 хв 
Колосівка 16.29 23 хв  16.52 2 г  12 хв 
Миколаїв-Пас. 19.07 20 хв  19.27 4 г  50 хв 
Херсон 20.21 30 хв  20.51 6 г  4 хв 
Снігурівка 21.44 2 хв  21.46 7 г  27 хв 
Каховка 22.52 22 хв  23.14 8 г  35 хв 
Братолюбівка 23.57 2 хв  23.59 9 г  40 хв 
Сірогози 01.25 2 хв  01.27 11 г  8 хв 
Нововесела 02.31 5 хв  02.36 12 г  14 хв 
Федорівка 03.36 40 хв  04.16 13 г  19 хв 
Плодородна 04.26 2 хв  04.28 14 г  9 хв 
Пришиб 04.36 5 хв  04.41 14 г  19 хв 
Таврійськ 04.57 2 хв  04.59 14 г  40 хв 
Запоріжжя-1 05.36 15 г  19 хв 

У розкладі поїзда 318Ш Одеса-Головна — Запоріжжя-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930