У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

318Ш Одеса-Головна — Запоріжжя-1 Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 318Ш сполученням Одеса-Головна - Запоріжжя-1 відправляється зі станції Одеса-Головна о 14.17 і прибуває на станцію Запоріжжя-1 о 05.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 19 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 12 г 40 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 39 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Одеса-Східна, Березівка, Колосівка, Миколаїв-Пас., Херсон, Снігурівка, Каховка, Братолюбівка, Сірогози, Нововесела, Федорівка, Плодородна, Пришиб, Таврійськ.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 14.17
Одеса-Східна 14.50 2 хв  14.52 33 хв 
Березівка 16.08 2 хв  16.10 1 г  51 хв 
Колосівка 16.29 23 хв  16.52 2 г  12 хв 
Миколаїв-Пас. 19.07 20 хв  19.27 4 г  50 хв 
Херсон 20.21 30 хв  20.51 6 г  4 хв 
Снігурівка 21.44 2 хв  21.46 7 г  27 хв 
Каховка 22.52 22 хв  23.14 8 г  35 хв 
Братолюбівка 23.57 2 хв  23.59 9 г  40 хв 
Сірогози 01.25 2 хв  01.27 11 г  8 хв 
Нововесела 02.31 5 хв  02.36 12 г  14 хв 
Федорівка 03.36 40 хв  04.16 13 г  19 хв 
Плодородна 04.26 2 хв  04.28 14 г  9 хв 
Пришиб 04.36 5 хв  04.41 14 г  19 хв 
Таврійськ 04.57 2 хв  04.59 14 г  40 хв 
Запоріжжя-1 05.36 15 г  19 хв 

У розкладі поїзда 318Ш Одеса-Головна — Запоріжжя-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031