У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 32 Запоріжжя — Перемишль


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Запоріжжя - Перемишль номер 32 відправляється зі станції Запоріжжя-1 о 20.15 і прибуває на станцію Перемишль Головний о 15.18 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 3 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 18 г 13 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 50 хв. Маршрут поїзда 32 Запоріжжя - Перемишль пролягає по таким станціям як Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, Знам'янка-Пас., Ім. Тараса Шевченка, Біла Церква, Бердичів, Львів.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-1 20.15
Дніпро-Головний 22.20 20 хв  22.40 2 г  5 хв 
Кам'янське-Пасажирське 23.13 2 хв  23.15 2 г  58 хв 
Знам'янка-Пас. 02.27 2 хв  02.29 6 г  12 хв 
Ім. Тараса Шевченка 03.46 2 хв  03.48 7 г  31 хв 
Біла Церква 06.17 2 хв  06.19 10 г  2 хв 
Бердичів 08.26 2 хв  08.28 12 г  11 хв 
Львів 12.52 20 хв  13.12 16 г  37 хв 
Перемишль Головний 15.18 19 г  3 хв 

У розкладі поїзда 32 Запоріжжя-1 — Перемишль Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031