У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 33 Мукачево — Будапешт


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Мукачево - Будапешт номер 33 відправляється зі станції Мукачево о 12.30 і прибуває на станцію Будапешт-Ньюгати о 18.39 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 9 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 11 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 58 хв. Маршрут поїзда 33 Мукачево - Будапешт пролягає по таким станціям як Чоп, Захонь, Кишварда, Н'їредьхаза, Дебрецен, Хайдусобосло, Пюштекладань, Сольнок, Цеглед, ФеріхегіАеропорт, Кебанія Кішпешт, Зугло.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мукачево 12.30
Чоп 13.40 30 хв  14.10 1 г  10 хв 
Захонь 13.27 1 г 13 хв  14.40 57 хв 
Кишварда 14.58 1 хв  14.59 2 г  28 хв 
Н'їредьхаза 15.30 4 хв  15.34 3 г 
Дебрецен 16.05 2 хв  16.07 3 г  35 хв 
Хайдусобосло 16.21 1 хв  16.22 3 г  51 хв 
Пюштекладань 16.36 1 хв  16.37 4 г  6 хв 
Сольнок 17.20 1 хв  17.21 4 г  50 хв 
Цеглед 17.41 2 хв  17.43 5 г  11 хв 
ФеріхегіАеропорт 18.14 1 хв  18.15 5 г  44 хв 
Кебанія Кішпешт 18.20 1 хв  18.21 5 г  50 хв 
Зугло 18.30 1 хв  18.31 6 г 
Будапешт-Ньюгати 18.39 6 г  9 хв 

У розкладі поїзда 33 Мукачево — Будапешт-Ньюгати можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031