У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 33003 Перемишль — Київ


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Перемишль - Київ номер 33003 відправляється зі станції Перемишль Головний о 13.45 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 05.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 57 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 41 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 16 хв. Маршрут поїзда 33003 Перемишль - Київ пролягає по таким станціям як Львів, Красне, Тернопіль-Пас., Волочиськ, Хмельницький, Вінниця, Калинівка-1, Козятин-1, Фастів-1.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Перемишль Головний 13.45
Львів 18.25 20 хв  18.45 4 г  40 хв 
Красне 19.35 5 хв  19.40 5 г  50 хв 
Тернопіль-Пас. 21.03 15 хв  21.18 7 г  18 хв 
Волочиськ 22.23 2 хв  22.25 8 г  38 хв 
Хмельницький 23.29 15 хв  23.44 9 г  44 хв 
Вінниця 01.58 5 хв  02.03 12 г  13 хв 
Калинівка-1 02.26 2 хв  02.28 12 г  41 хв 
Козятин-1 03.09 10 хв  03.19 13 г  24 хв 
Фастів-1 04.42 2 хв  04.44 14 г  57 хв 
Київ-Пас. 05.42 15 г  57 хв 

У розкладі поїзда 33003 Перемишль Головний — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031