У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 33025 Перемишль — Одеса


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Перемишль - Одеса номер 33025 відправляється зі станції Перемишль Головний о 20.28 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 13.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 30 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 47 хв. Маршрут поїзда 33025 Перемишль - Одеса пролягає по таким станціям як Львів, Красне, Злочів, Тернопіль-Пас., Підволочиськ, Волочиськ, Хмельницький, Жмеринка-Пас., Рахни, Вапнярка, Рудниця, Кодима, Подільськ-Жм., Роздільна-1.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Перемишль Головний 20.28
Львів 01.21 42 хв  02.03 4 г  53 хв 
Красне 02.52 5 хв  02.57 6 г  24 хв 
Злочів 03.21 16 хв  03.37 6 г  53 хв 
Тернопіль-Пас. 04.34 5 хв  04.39 8 г  6 хв 
Підволочиськ 05.30 2 хв  05.32 9 г  2 хв 
Волочиськ 05.42 2 хв  05.44 9 г  14 хв 
Хмельницький 06.37 3 хв  06.40 10 г  9 хв 
Жмеринка-Пас. 08.12 20 хв  08.32 11 г  44 хв 
Рахни 09.09 2 хв  09.11 12 г  41 хв 
Вапнярка 09.43 2 хв  09.45 13 г  15 хв 
Рудниця 10.15 2 хв  10.17 13 г  47 хв 
Кодима 10.36 2 хв  10.38 14 г  8 хв 
Подільськ-Жм. 11.29 2 хв  11.31 15 г  1 хв 
Роздільна-1 12.58 2 хв  13.00 16 г  30 хв 
Одеса-Головна 13.58 17 г  30 хв 

У розкладі поїзда 33025 Перемишль Головний — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031