У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 33025 Перемишль — Одеса


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Перемишль - Одеса номер 33025 відправляється зі станції Перемишль Головний о 18.39 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 11.33 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 54 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 22 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 32 хв. Маршрут поїзда 33025 Перемишль - Одеса пролягає по таким станціям як Львів, Красне, Злочів, Тернопіль-Пас., Підволочиськ, Волочиськ, Хмельницький, Жмеринка-Пас., Рахни, Вапнярка, Рудниця, Кодима, Подільськ-Жм., Роздільна-1.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Перемишль Головний 18.39
Львів 22.40 48 хв  23.28 4 г  1 хв 
Красне 00.13 3 хв  00.16 5 г  34 хв 
Злочів 00.38 2 хв  00.40 5 г  59 хв 
Тернопіль-Пас. 01.36 5 хв  01.41 6 г  57 хв 
Підволочиськ 02.30 2 хв  02.32 7 г  51 хв 
Волочиськ 02.41 2 хв  02.43 8 г  2 хв 
Хмельницький 03.38 3 хв  03.41 8 г  59 хв 
Жмеринка-Пас. 05.13 15 хв  05.28 10 г  34 хв 
Рахни 06.05 2 хв  06.07 11 г  26 хв 
Вапнярка 06.40 2 хв  06.42 12 г  1 хв 
Рудниця 07.15 2 хв  07.17 12 г  36 хв 
Кодима 07.39 2 хв  07.41 13 г 
Подільськ-Жм. 08.37 2 хв  08.39 13 г  58 хв 
Роздільна-1 10.21 2 хв  10.23 15 г  42 хв 
Одеса-Головна 11.33 16 г  54 хв 

У розкладі поїзда 33025 Перемишль Головний — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031