У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

034Л Будапешт-Ньюгати — Мукачево Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 034Л сполученням Будапешт-Ньюгати - Мукачево відправляється зі станції Будапешт-Ньюгати о 07.23 і прибуває на станцію Мукачево о 15.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 8 г 7 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 6 г 10 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 57 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Зугло, Цеглед, Сольнок, Пюштекладань, Хайдусобосло, Дебрецен, Н'їредьхаза, Кишварда, Захонь, Чоп.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Будапешт-Ньюгати 07.23
Зугло 07.28 1 хв  07.29 5 хв 
Цеглед 08.17 1 хв  08.18 54 хв 
Сольнок 08.37 1 хв  08.38 1 г  14 хв 
Пюштекладань 09.21 1 хв  09.22 1 г  58 хв 
Хайдусобосло 09.36 1 хв  09.37 2 г  13 хв 
Дебрецен 09.51 2 хв  09.53 2 г  28 хв 
Н'їредьхаза 10.24 7 хв  10.31 3 г  1 хв 
Кишварда 11.01 1 хв  11.02 3 г  38 хв 
Захонь 11.21 1 г 2 хв  12.23 3 г  58 хв 
Чоп 13.40 40 хв  14.20 6 г  17 хв 
Мукачево 15.30 8 г  7 хв 

У розкладі поїзда 034Л Будапешт-Ньюгати — Мукачево можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31