У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 34 Будапешт — Мукачево


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Будапешт - Мукачево номер 34 відправляється зі станції Будапешт-Ньюгати о 07.20 і прибуває на станцію Мукачево о 15.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 8 г 10 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 6 г 11 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 59 хв. Маршрут поїзда 34 Будапешт - Мукачево пролягає по таким станціям як Зугло, Кебанія Кішпешт, ФеріхегіАеропорт, Цеглед, Сольнок, Пюштекладань, Хайдусобосло, Дебрецен, Н'їредьхаза, Кишварда, Захонь, Чоп.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Будапешт-Ньюгати 07.20
Зугло 07.25 1 хв  07.26 5 хв 
Кебанія Кішпешт 07.35 1 хв  07.36 15 хв 
ФеріхегіАеропорт 07.42 1 хв  07.43 22 хв 
Цеглед 08.17 1 хв  08.18 57 хв 
Сольнок 08.37 1 хв  08.38 1 г  17 хв 
Пюштекладань 09.21 1 хв  09.22 2 г  1 хв 
Хайдусобосло 09.36 1 хв  09.37 2 г  16 хв 
Дебрецен 09.51 2 хв  09.53 2 г  31 хв 
Н'їредьхаза 10.24 7 хв  10.31 3 г  4 хв 
Кишварда 11.01 1 хв  11.02 3 г  41 хв 
Захонь 11.21 1 г 2 хв  12.23 4 г  1 хв 
Чоп 13.40 40 хв  14.20 6 г  20 хв 
Мукачево 15.30 8 г  10 хв 

У розкладі поїзда 34 Будапешт-Ньюгати — Мукачево можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031