У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

034Л Будапешт-Ньюгати — Мукачево Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 034Л сполученням Будапешт-Ньюгати - Мукачево відправляється зі станції Будапешт-Ньюгати о 07.23 і прибуває на станцію Мукачево о 15.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 8 г 7 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 6 г 10 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 57 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Зугло, Цеглед, Сольнок, Пюштекладань, Хайдусобосло, Дебрецен, Н'їредьхаза, Кишварда, Захонь, Чоп.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Будапешт-Ньюгати 07.23
Зугло 07.28 1 хв  07.29 5 хв 
Цеглед 08.17 1 хв  08.18 54 хв 
Сольнок 08.37 1 хв  08.38 1 г  14 хв 
Пюштекладань 09.21 1 хв  09.22 1 г  58 хв 
Хайдусобосло 09.36 1 хв  09.37 2 г  13 хв 
Дебрецен 09.51 2 хв  09.53 2 г  28 хв 
Н'їредьхаза 10.24 7 хв  10.31 3 г  1 хв 
Кишварда 11.01 1 хв  11.02 3 г  38 хв 
Захонь 11.21 1 г 2 хв  12.23 3 г  58 хв 
Чоп 13.40 40 хв  14.20 6 г  17 хв 
Мукачево 15.30 8 г  7 хв 

У розкладі поїзда 034Л Будапешт-Ньюгати — Мукачево можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728