У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 341Ь Кишинів — Москва


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Кишинів - Москва номер 341Ь відправляється зі станції Кишинів о 21.24 і прибуває на станцію Москва-Київська о 05.22 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 7 г 58 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 26 г 16 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 5 г 42 хв. Маршрут поїзда 341Ь Кишинів - Москва пролягає по таким станціям як Калараш, Корнешти, Унгень, Бельць-Ораш, Тирнове, Редиул-Маре, Велчинець, Жмеринка-Пас., Козятин-1, Конотоп, Брянск-Орловський.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кишинів 21.24
Стрешени 21.58 3 хв  22.01 34 хв 
Калараш 22.28 4 хв  22.32 1 г  4 хв 
Сипотень 22.43 4 хв  22.47 1 г  19 хв 
Корнешти 23.15 1 хв  23.16 1 г  51 хв 
Пирлиця 23.37 1 хв  23.38 2 г  13 хв 
Унгень 00.01 27 хв  00.28 2 г  37 хв 
Фалешти 01.32 3 хв  01.35 4 г  8 хв 
Бельць-Ораш 02.19 7 хв  02.26 4 г  55 хв 
Дрокія 03.19 3 хв  03.22 5 г  55 хв 
Тирнове 03.50 1 хв  03.51 6 г  26 хв 
Дондушень 04.06 2 хв  04.08 6 г  42 хв 
Редиул-Маре 04.23 1 хв  04.24 6 г  59 хв 
Окниця 04.48 17 хв  05.05 7 г  24 хв 
Велчинець 05.51 38 хв  06.29 8 г  27 хв 
Могилів-Подільський 06.41 50 хв  07.31 9 г  17 хв 
Жмеринка-Пас. 09.57 20 хв  10.17 12 г  33 хв 
Вінниця 11.00 4 хв  11.04 13 г  36 хв 
Козятин-1 11.54 2 хв  11.56 14 г  30 хв 
Київ-Пас. 14.03 20 хв  14.23 16 г  39 хв 
Конотоп 17.10 15 хв  17.25 19 г  46 хв 
Хутір-Михайлівський 18.57 40 хв  19.37 21 г  33 хв 
Брянск-Орловський 22.51 50 хв  23.41 1 д  1 г  27 хв 
Сухиничі-Головні 01.11 29 хв  01.40 1 д  3 г  47 хв 
Москва-Київська 05.22 1 д  7 г  58 хв 

У розкладі поїзда 341Ь Кишинів — Москва-Київська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031