У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

341Ь Кишинів — Москва-Київська Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 341Ь сполученням Кишинів - Москва-Київська відправляється зі станції Кишинів о 21.55 і прибуває на станцію Москва-Київська о 05.22 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 7 г 27 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 25 г 22 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 6 г 5 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Калараш, Корнешти, Унгень, Бельць-Ораш, Тирнове, Редиул-Маре, Велчинець, Жмеринка-Пас., Козятин-1, Конотоп, Брянск-Орловський.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кишинів 21.55
Стрешени 22.29 3 хв  22.32 34 хв 
Калараш 22.59 3 хв  23.02 1 г  4 хв 
Сипотень 23.13 2 хв  23.15 1 г  18 хв 
Корнешти 23.39 4 хв  23.43 1 г  44 хв 
Пирлиця 00.04 1 хв  00.05 2 г  9 хв 
Унгень 00.28 29 хв  00.57 2 г  33 хв 
Фалешти 02.01 5 хв  02.06 4 г  6 хв 
Бельць-Ораш 02.50 12 хв  03.02 4 г  55 хв 
Дрокія 03.55 6 хв  04.01 6 г 
Тирнове 04.29 1 хв  04.30 6 г  34 хв 
Дондушень 04.45 2 хв  04.47 6 г  50 хв 
Редиул-Маре 05.02 1 хв  05.03 7 г  7 хв 
Окниця 05.27 20 хв  05.47 7 г  32 хв 
Велчинець 06.33 40 хв  07.13 8 г  38 хв 
Могилів-Подільський 07.25 50 хв  08.15 9 г  30 хв 
Жмеринка-Пас. 10.43 25 хв  11.08 12 г  48 хв 
Вінниця 11.53 5 хв  11.58 13 г  58 хв 
Козятин-1 12.56 2 хв  12.58 15 г  1 хв 
Київ-Пас. 15.10 20 хв  15.30 17 г  15 хв 
Конотоп 18.10 15 хв  18.25 20 г  15 хв 
Хутір-Михайлівський 19.57 40 хв  20.37 22 г  2 хв 
Брянск-Орловський 22.51 50 хв  23.41 1 д  56 хв 
Сухиничі-Головні 01.11 29 хв  01.40 1 д  3 г  16 хв 
Москва-Київська 05.22 1 д  7 г  27 хв 

У розкладі поїзда 341Ь Кишинів — Москва-Київська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031