У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

341Ф Москва-Київська — Кишинів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 341Ф сполученням Москва-Київська - Кишинів відправляється зі станції Москва-Київська о 10.41 і прибуває на станцію Кишинів о 18.28 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 7 г 47 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 25 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 6 г 17 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Сухиничі-Головні, Хутір-Михайлівський, Київ-Пас., Вінниця, Могилів-Подільський, Окниця, Дондушень, Дрокія, Фалешти, Пирлиця, Сипотень, Стрешени.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Москва-Київська 10.41
Калуга-2 13.25 2 хв  13.27 2 г  44 хв 
Сухиничі-Головні 14.27 29 хв  14.56 3 г  46 хв 
Брянск-Орловський 16.29 50 хв  17.19 5 г  48 хв 
Хутір-Михайлівський 19.09 54 хв  20.03 8 г  28 хв 
Конотоп 21.25 15 хв  21.40 10 г  44 хв 
Київ-Пас. 00.23 20 хв  00.43 13 г  42 хв 
Козятин-1 02.49 7 хв  02.56 16 г  8 хв 
Вінниця 03.54 11 хв  04.05 17 г  13 хв 
Жмеринка-Пас. 04.55 25 хв  05.20 18 г  14 хв 
Могилів-Подільський 08.09 52 хв  09.01 21 г  28 хв 
Велчинець 09.13 40 хв  09.53 22 г  32 хв 
Окниця 10.43 22 хв  11.05 1 д  2 хв 
Редиул-Маре 11.29 1 хв  11.30 1 д  48 хв 
Дондушень 11.45 2 хв  11.47 1 д  1 г  4 хв 
Тирнове 12.00 1 хв  12.01 1 д  1 г  19 хв 
Дрокія 12.27 3 хв  12.30 1 д  1 г  46 хв 
Бельць-Ораш 13.24 5 хв  13.29 1 д  2 г  43 хв 
Фалешти 14.12 2 хв  14.14 1 д  3 г  31 хв 
Унгень 15.19 28 хв  15.47 1 д  4 г  38 хв 
Пирлиця 16.11 1 хв  16.12 1 д  5 г  30 хв 
Корнешти 16.39 1 хв  16.40 1 д  5 г  58 хв 
Сипотень 17.04 2 хв  17.06 1 д  6 г  23 хв 
Калараш 17.17 2 хв  17.19 1 д  6 г  36 хв 
Стрешени 17.51 2 хв  17.53 1 д  7 г  10 хв 
Кишинів 18.28 1 д  7 г  47 хв 

У розкладі поїзда 341Ф Москва-Київська — Кишинів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031