У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 351 Київ — Кишинів


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Київ - Кишинів номер 351 відправляється зі станції Київ-Пас. о 17.02 і прибуває на станцію Кишинів о 10.38 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 36 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 50 хв. Маршрут поїзда 351 Київ - Кишинів пролягає по таким станціям як Козятин-1, Вінниця, Жмеринка-Пас., Бар, Копай, Котюжани, Вендичани, Могилів-Подільський, Велчинець, Окниця, Бельць-Ораш, Унгень.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 17.02
Козятин-1 19.09 2 хв  19.11 2 г  7 хв 
Вінниця 20.00 3 хв  20.03 2 г  58 хв 
Жмеринка-Пас. 20.41 20 хв  21.01 3 г  39 хв 
Бар 21.47 2 хв  21.49 4 г  45 хв 
Копай 22.16 2 хв  22.18 5 г  14 хв 
Котюжани 22.33 2 хв  22.35 5 г  31 хв 
Вендичани 22.59 2 хв  23.01 5 г  57 хв 
Могилів-Подільський 23.33 1 г 39 хв  01.12 6 г  31 хв 
Велчинець 01.25 40 хв  02.05 8 г  23 хв 
Окниця 02.58 28 хв  03.26 9 г  56 хв 
Бельць-Ораш 06.08 3 хв  06.11 13 г  6 хв 
Унгень 07.53 27 хв  08.20 14 г  51 хв 
Кишинів 10.38 17 г  36 хв 

У розкладі поїзда 351 Київ-Пас. — Кишинів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031