У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 352 Кишинів — Київ


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Кишинів - Київ номер 352 відправляється зі станції Кишинів о 17.45 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 11.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 3 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 10 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 53 хв. Маршрут поїзда 352 Кишинів - Київ пролягає по таким станціям як Унгень, Бельць-Ораш, Окниця, Велчинець, Могилів-Подільський, Вендичани, Котюжани, Копай, Бар, Жмеринка-Пас., Вінниця, Козятин-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кишинів 17.45
Унгень 20.21 30 хв  20.51 2 г  36 хв 
Бельць-Ораш 22.31 5 хв  22.36 4 г  46 хв 
Окниця 01.24 35 хв  01.59 7 г  39 хв 
Велчинець 02.54 40 хв  03.34 9 г  9 хв 
Могилів-Подільський 03.47 1 г 30 хв  05.17 10 г  2 хв 
Вендичани 05.53 2 хв  05.55 12 г  8 хв 
Котюжани 06.24 2 хв  06.26 12 г  39 хв 
Копай 06.42 2 хв  06.44 12 г  57 хв 
Бар 07.11 2 хв  07.13 13 г  26 хв 
Жмеринка-Пас. 07.53 20 хв  08.13 14 г  8 хв 
Вінниця 08.56 3 хв  08.59 15 г  11 хв 
Козятин-1 09.49 2 хв  09.51 16 г  4 хв 
Київ-Пас. 11.48 18 г  3 хв 

У розкладі поїзда 352 Кишинів — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031