У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

357К Київ-Пас. — Рахів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 357К сполученням Київ-Пас. - Рахів відправляється зі станції Київ-Пас. о 15.02 і прибуває на станцію Рахів о 08.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 40 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 1 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Вінниця, Тернопіль-Пас., Хоростків, Чортків, Заліщики, Городенка-Завод, Коломия, Татарів, Ясіня.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 15.02
Фастів-1 15.55 2 хв  15.57 53 хв 
Вінниця 18.00 5 хв  18.05 2 г  58 хв 
Хмельницький 19.54 15 хв  20.09 4 г  52 хв 
Тернопіль-Пас. 21.56 36 хв  22.32 6 г  54 хв 
Трембовля 23.23 2 хв  23.25 8 г  21 хв 
Хоростків 23.50 2 хв  23.52 8 г  48 хв 
Копичинці 00.12 2 хв  00.14 9 г  10 хв 
Чортків 00.45 2 хв  00.47 9 г  43 хв 
Тлусте 01.35 2 хв  01.37 10 г  33 хв 
Заліщики 02.20 2 хв  02.22 11 г  18 хв 
Стефанешти 02.48 2 хв  02.50 11 г  46 хв 
Городенка-Завод 03.32 2 хв  03.34 12 г  30 хв 
Гвіздець 04.18 2 хв  04.20 13 г  16 хв 
Коломия 05.00 26 хв  05.26 13 г  58 хв 
Яремче 06.24 5 хв  06.29 15 г  22 хв 
Татарів 06.55 2 хв  06.57 15 г  53 хв 
Ворохта 07.10 5 хв  07.15 16 г  8 хв 
Ясіня 07.51 4 хв  07.55 16 г  49 хв 
Кваси 08.09 3 хв  08.12 17 г  7 хв 
Рахів 08.42 17 г  40 хв 

У розкладі поїзда 357К Київ-Пас. — Рахів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031