У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 357 Київ — Ворохта


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Київ - Ворохта номер 357 відправляється зі станції Київ-Пас. о 20.38 і прибуває на станцію Ворохта о 12.51 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 13 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 22 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 51 хв. Маршрут поїзда 357 Київ - Ворохта пролягає по таким станціям як Козятин-1, Хмельницький, Трембовля, Копичинці, Товсте, Кострижівка, Городенка-Завод, Яремче, Татарів.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 20.38
Фастів-1 21.33 2 хв  21.35 55 хв 
Козятин-1 22.42 2 хв  22.44 2 г  4 хв 
Вінниця 23.33 5 хв  23.38 2 г  55 хв 
Хмельницький 01.28 5 хв  01.33 4 г  50 хв 
Тернопіль-Пас. 03.21 39 хв  04.00 6 г  43 хв 
Трембовля 04.46 2 хв  04.48 8 г  8 хв 
Хоростків 05.14 2 хв  05.16 8 г  36 хв 
Копичинці 05.32 2 хв  05.34 8 г  54 хв 
Чортків 05.59 2 хв  06.01 9 г  21 хв 
Товсте 06.43 2 хв  06.45 10 г  5 хв 
Заліщики 07.17 13 хв  07.30 10 г  39 хв 
Кострижівка 07.35 2 хв  07.37 10 г  57 хв 
Стефанешти 07.59 2 хв  08.01 11 г  21 хв 
Городенка-Завод 08.42 2 хв  08.44 12 г  4 хв 
Коломия 10.23 20 хв  10.43 13 г  45 хв 
Яремче 11.59 4 хв  12.03 15 г  21 хв 
Микуличин 12.20 3 хв  12.23 15 г  42 хв 
Татарів 12.37 2 хв  12.39 15 г  59 хв 
Ворохта 12.51 16 г  13 хв 

У розкладі поїзда 357 Київ-Пас. — Ворохта можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Жовтень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031