У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

357К Київ-Пас. — Яремче Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 357К сполученням Київ-Пас. - Яремче відправляється зі станції Київ-Пас. о 14.28 і прибуває на станцію Яремче о 06.24 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 56 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 14 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 42 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Фастів-1, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль-Пас., Трембовля, Хоростків, Копичинці, Чортків, Тлусте, Заліщики, Стефанешти, Городенка-Завод, Гвіздець, Коломия.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 14.28
Фастів-1 15.30 2 хв  15.32 1 г  2 хв 
Вінниця 17.38 5 хв  17.43 3 г  10 хв 
Хмельницький 19.54 15 хв  20.09 5 г  26 хв 
Тернопіль-Пас. 21.56 36 хв  22.32 7 г  28 хв 
Трембовля 23.23 2 хв  23.25 8 г  55 хв 
Хоростків 23.50 2 хв  23.52 9 г  22 хв 
Копичинці 00.12 2 хв  00.14 9 г  44 хв 
Чортків 00.45 2 хв  00.47 10 г  17 хв 
Тлусте 01.35 2 хв  01.37 11 г  7 хв 
Заліщики 02.20 2 хв  02.22 11 г  52 хв 
Стефанешти 02.48 2 хв  02.50 12 г  20 хв 
Городенка-Завод 03.32 2 хв  03.34 13 г  4 хв 
Гвіздець 04.18 2 хв  04.20 13 г  50 хв 
Коломия 05.00 26 хв  05.26 14 г  32 хв 
Яремче 06.24 15 г  56 хв 

У розкладі поїзда 357К Київ-Пас. — Яремче можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930