У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

357К Київ-Пас. — Заліщики Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 357К сполученням Київ-Пас. - Заліщики відправляється зі станції Київ-Пас. о 14.28 і прибуває на станцію Заліщики о 02.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 11 г 52 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 8 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Фастів-1, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль-Пас., Трембовля, Хоростків, Копичинці, Чортків, Тлусте.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 14.28
Фастів-1 15.30 2 хв  15.32 1 г  2 хв 
Вінниця 17.38 5 хв  17.43 3 г  10 хв 
Хмельницький 19.54 15 хв  20.09 5 г  26 хв 
Тернопіль-Пас. 21.56 36 хв  22.32 7 г  28 хв 
Трембовля 23.23 2 хв  23.25 8 г  55 хв 
Хоростків 23.50 2 хв  23.52 9 г  22 хв 
Копичинці 00.12 2 хв  00.14 9 г  44 хв 
Чортків 00.45 2 хв  00.47 10 г  17 хв 
Тлусте 01.35 2 хв  01.37 11 г  7 хв 
Заліщики 02.20 11 г  52 хв 

У розкладі поїзда 357К Київ-Пас. — Заліщики можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31