У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

358Л Рахів — Київ-Пас. Поїзд «Гуцульщина»


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 358Л сполученням Рахів - Київ-Пас. відправляється зі станції Рахів о 12.43 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 06.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 57 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 53 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 4 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Ясіня, Татарів, Коломия, Городенка-Завод, Заліщики, Чортків, Хоростків, Тернопіль-Пас., Гнівань, Фастів-1.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рахів 12.43
Кваси 13.02 3 хв  13.05 19 хв 
Ясіня 13.29 9 хв  13.38 46 хв 
Ворохта 14.17 6 хв  14.23 1 г  34 хв 
Татарів 14.34 3 хв  14.37 1 г  51 хв 
Яремче 15.03 5 хв  15.08 2 г  20 хв 
Коломия 16.10 26 хв  16.36 3 г  27 хв 
Гвіздець 17.16 2 хв  17.18 4 г  33 хв 
Городенка-Завод 18.00 2 хв  18.02 5 г  17 хв 
Стефанешти 18.43 2 хв  18.45 6 г 
Заліщики 19.07 2 хв  19.09 6 г  24 хв 
Тлусте 19.55 2 хв  19.57 7 г  12 хв 
Чортків 20.36 2 хв  20.38 7 г  53 хв 
Копичинці 21.13 2 хв  21.15 8 г  30 хв 
Хоростків 21.35 2 хв  21.37 8 г  52 хв 
Трембовля 22.01 3 хв  22.04 9 г  18 хв 
Тернопіль-Пас. 23.06 34 хв  23.40 10 г  23 хв 
Хмельницький 01.28 12 хв  01.40 12 г  45 хв 
Гнівань 03.12 2 хв  03.14 14 г  29 хв 
Вінниця 03.34 3 хв  03.37 14 г  51 хв 
Фастів-1 05.37 2 хв  05.39 16 г  54 хв 
Київ-Пас. 06.40 17 г  57 хв 

У розкладі поїзда 358Л Рахів — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930