У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

358Л Рахів — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 358Л сполученням Рахів - Київ-Пас. відправляється зі станції Рахів о 12.43 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 06.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 57 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 53 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 4 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Ясіня, Татарів, Коломия, Городенка-Завод, Заліщики, Чортків, Хоростків, Тернопіль-Пас., Гнівань, Фастів-1.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рахів 12.43
Кваси 13.02 3 хв  13.05 19 хв 
Ясіня 13.29 9 хв  13.38 46 хв 
Ворохта 14.17 6 хв  14.23 1 г  34 хв 
Татарів 14.34 3 хв  14.37 1 г  51 хв 
Яремче 15.03 5 хв  15.08 2 г  20 хв 
Коломия 16.10 26 хв  16.36 3 г  27 хв 
Гвіздець 17.16 2 хв  17.18 4 г  33 хв 
Городенка-Завод 18.00 2 хв  18.02 5 г  17 хв 
Стефанешти 18.43 2 хв  18.45 6 г 
Заліщики 19.07 2 хв  19.09 6 г  24 хв 
Тлусте 19.55 2 хв  19.57 7 г  12 хв 
Чортків 20.36 2 хв  20.38 7 г  53 хв 
Копичинці 21.13 2 хв  21.15 8 г  30 хв 
Хоростків 21.35 2 хв  21.37 8 г  52 хв 
Трембовля 22.01 3 хв  22.04 9 г  18 хв 
Тернопіль-Пас. 23.06 34 хв  23.40 10 г  23 хв 
Хмельницький 01.28 12 хв  01.40 12 г  45 хв 
Гнівань 03.12 2 хв  03.14 14 г  29 хв 
Вінниця 03.34 3 хв  03.37 14 г  51 хв 
Фастів-1 05.37 2 хв  05.39 16 г  54 хв 
Київ-Пас. 06.40 17 г  57 хв 

У розкладі поїзда 358Л Рахів — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031