У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 036Л Перемишль — Одеса «Біла акація»


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Перемишль - Одеса номер 036Л відправляється зі станції Перемишль Головний о 18.59 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 10.54 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 55 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 24 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 31 хв. Маршрут поїзда 036Л Перемишль - Одеса пролягає по таким станціям як Львів, Красне, Злочів, Тернопіль-Пас., Підволочиськ, Волочиськ, Хмельницький, Жмеринка-Пас., Рахни, Вапнярка, Рудниця, Кодима, Подільськ-Жм., Роздільна-1.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Перемишль Головний 18.59
Львів 22.40 48 хв  23.28 3 г  41 хв 
Красне 00.08 2 хв  00.10 5 г  9 хв 
Злочів 00.32 2 хв  00.34 5 г  33 хв 
Тернопіль-Пас. 01.28 5 хв  01.33 6 г  29 хв 
Підволочиськ 02.23 2 хв  02.25 7 г  24 хв 
Волочиськ 02.34 2 хв  02.36 7 г  35 хв 
Хмельницький 03.29 3 хв  03.32 8 г  30 хв 
Жмеринка-Пас. 05.02 15 хв  05.17 10 г  3 хв 
Рахни 05.54 2 хв  05.56 10 г  55 хв 
Вапнярка 06.29 2 хв  06.31 11 г  30 хв 
Рудниця 07.02 2 хв  07.04 12 г  3 хв 
Кодима 07.24 2 хв  07.26 12 г  25 хв 
Подільськ-Жм. 08.19 2 хв  08.21 13 г  20 хв 
Роздільна-1 09.51 2 хв  09.53 14 г  52 хв 
Одеса-Головна 10.54 15 г  55 хв 

У розкладі поїзда 036Л Перемишль Головний — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28