У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 036Л Перемишль — Одеса


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Перемишль - Одеса номер 036Л відправляється зі станції Перемишль Головний о 18.59 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 10.54 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 55 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 24 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 31 хв. Маршрут поїзда 036Л Перемишль - Одеса пролягає по таким станціям як Львів, Красне, Злочів, Тернопіль-Пас., Підволочиськ, Волочиськ, Хмельницький, Жмеринка-Пас., Рахни, Вапнярка, Рудниця, Кодима, Подільськ-Жм., Роздільна-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Перемишль Головний 18.59
Львів 22.40 48 хв  23.28 3 г  41 хв 
Красне 00.08 2 хв  00.10 5 г  9 хв 
Злочів 00.32 2 хв  00.34 5 г  33 хв 
Тернопіль-Пас. 01.28 5 хв  01.33 6 г  29 хв 
Підволочиськ 02.23 2 хв  02.25 7 г  24 хв 
Волочиськ 02.34 2 хв  02.36 7 г  35 хв 
Хмельницький 03.29 3 хв  03.32 8 г  30 хв 
Жмеринка-Пас. 05.02 15 хв  05.17 10 г  3 хв 
Рахни 05.54 2 хв  05.56 10 г  55 хв 
Вапнярка 06.29 2 хв  06.31 11 г  30 хв 
Рудниця 07.02 2 хв  07.04 12 г  3 хв 
Кодима 07.24 2 хв  07.26 12 г  25 хв 
Подільськ-Жм. 08.19 2 хв  08.21 13 г  20 хв 
Роздільна-1 09.51 2 хв  09.53 14 г  52 хв 
Одеса-Головна 10.54 15 г  55 хв 

У розкладі поїзда 036Л Перемишль Головний — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930