У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 36 Перемишль — Одеса «БІЛА АКАЦІЯ»


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Перемишль - Одеса номер 36 відправляється зі станції Перемишль Головний о 20.28 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 12.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 27 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 12 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 15 хв. Маршрут поїзда 36 Перемишль - Одеса пролягає по таким станціям як Львів, Красне, Злочів, Тернопіль-Пас., Підволочиськ, Волочиськ, Хмельницький, Жмеринка-Пас., Вапнярка, Рудниця, Подільськ-Жм., Роздільна-1.
Поїзд курсує щоденно.

 Вартість проїзду визначає українська залізнична компанія Укрзалізниця та встановлює їх залежно від багатьох факторів, у тому числі від типу поїзда, вагону, дня тижня.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Перемишль Головний 20.28
Львів 00.05 1 г 17 хв  01.22 3 г  37 хв 
Красне 02.03 2 хв  02.05 5 г  35 хв 
Злочів 02.27 2 хв  02.29 5 г  59 хв 
Тернопіль-Пас. 03.24 5 хв  03.29 6 г  56 хв 
Підволочиськ 04.16 2 хв  04.18 7 г  48 хв 
Волочиськ 04.29 2 хв  04.31 8 г  1 хв 
Хмельницький 05.28 17 хв  05.45 9 г 
Жмеринка-Пас. 07.16 20 хв  07.36 10 г  48 хв 
Вапнярка 08.38 2 хв  08.40 12 г  10 хв 
Рудниця 09.11 2 хв  09.13 12 г  43 хв 
Подільськ-Жм. 10.17 2 хв  10.19 13 г  49 хв 
Роздільна-1 11.51 2 хв  11.53 15 г  23 хв 
Одеса-Головна 12.55 16 г  27 хв 

У розкладі поїзда 36 Перемишль Головний — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031