У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

361Щ Кишинів — Мінськ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 361Щ сполученням Кишинів - Мінськ-Пас. відправляється зі станції Кишинів о 21.44 і прибуває на станцію Мінськ-Пас. о 23.50 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 2 г 6 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 20 г 10 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 5 г 56 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Фалешти, Дрокія, Окниця, Могилів-Подільський, Вінниця, Житомир, Овруч, Козенки, Світлогорск-На-Березин, Бобруйськ, Пуховичи.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кишинів 21.44
Берешти 23.46 3 хв  23.49 2 г  2 хв 
Фалешти 00.42 5 хв  00.47 2 г  58 хв 
Бельць-Ораш 01.30 12 хв  01.42 3 г  46 хв 
Дрокія 02.35 5 хв  02.40 4 г  51 хв 
Дондушень 03.19 4 хв  03.23 5 г  35 хв 
Окниця 04.07 20 хв  04.27 6 г  23 хв 
Велчинець 05.13 40 хв  05.53 7 г  29 хв 
Могилів-Подільський 06.05 50 хв  06.55 8 г  21 хв 
Жмеринка-Пас. 09.14 20 хв  09.34 11 г  30 хв 
Вінниця 10.22 18 хв  10.40 12 г  38 хв 
Козятин-1 11.33 20 хв  11.53 13 г  49 хв 
Житомир 13.16 4 хв  13.20 15 г  32 хв 
Коростень 14.45 18 хв  15.03 17 г  1 хв 
Овруч 15.53 40 хв  16.33 18 г  9 хв 
Словечно 17.15 37 хв  17.52 19 г  31 хв 
Козенки 18.27 2 хв  18.29 20 г  43 хв 
Калинковичі 18.53 14 хв  19.07 21 г  9 хв 
Світлогорск-На-Березин 19.58 4 хв  20.02 22 г  14 хв 
Жлобин-Пас. 20.38 32 хв  21.10 22 г  54 хв 
Бобруйськ 21.59 3 хв  22.02 1 д  15 хв 
Осиповичі-1 22.33 3 хв  22.36 1 д  49 хв 
Пуховичи 23.04 2 хв  23.06 1 д  1 г  20 хв 
Мінськ-Пас. 23.50 1 д  2 г  6 хв 

У розкладі поїзда 361Щ Кишинів — Мінськ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930