У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

361Щ Кишинів — Мінськ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 361Щ сполученням Кишинів - Мінськ-Пас. відправляється зі станції Кишинів о 21.44 і прибуває на станцію Мінськ-Пас. о 23.50 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 2 г 6 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 20 г 10 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 5 г 56 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Фалешти, Дрокія, Окниця, Могилів-Подільський, Вінниця, Житомир, Овруч, Козенки, Світлогорск-На-Березин, Бобруйськ, Пуховичи.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кишинів 21.44
Берешти 23.46 3 хв  23.49 2 г  2 хв 
Фалешти 00.42 5 хв  00.47 2 г  58 хв 
Бельць-Ораш 01.30 12 хв  01.42 3 г  46 хв 
Дрокія 02.35 5 хв  02.40 4 г  51 хв 
Дондушень 03.19 4 хв  03.23 5 г  35 хв 
Окниця 04.07 20 хв  04.27 6 г  23 хв 
Велчинець 05.13 40 хв  05.53 7 г  29 хв 
Могилів-Подільський 06.05 50 хв  06.55 8 г  21 хв 
Жмеринка-Пас. 09.14 20 хв  09.34 11 г  30 хв 
Вінниця 10.22 18 хв  10.40 12 г  38 хв 
Козятин-1 11.33 20 хв  11.53 13 г  49 хв 
Житомир 13.16 4 хв  13.20 15 г  32 хв 
Коростень 14.45 18 хв  15.03 17 г  1 хв 
Овруч 15.53 40 хв  16.33 18 г  9 хв 
Словечно 17.15 37 хв  17.52 19 г  31 хв 
Козенки 18.27 2 хв  18.29 20 г  43 хв 
Калинковичі 18.53 14 хв  19.07 21 г  9 хв 
Світлогорск-На-Березин 19.58 4 хв  20.02 22 г  14 хв 
Жлобин-Пас. 20.38 32 хв  21.10 22 г  54 хв 
Бобруйськ 21.59 3 хв  22.02 1 д  15 хв 
Осиповичі-1 22.33 3 хв  22.36 1 д  49 хв 
Пуховичи 23.04 2 хв  23.06 1 д  1 г  20 хв 
Мінськ-Пас. 23.50 1 д  2 г  6 хв 

У розкладі поїзда 361Щ Кишинів — Мінськ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930