У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

361Щ Кишинів — Мінськ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 361Щ сполученням Кишинів - Мінськ-Пас. відправляється зі станції Кишинів о 21.44 і прибуває на станцію Мінськ-Пас. о 23.50 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 2 г 6 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 20 г 10 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 5 г 56 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Фалешти, Дрокія, Окниця, Могилів-Подільський, Вінниця, Житомир, Овруч, Козенки, Світлогорск-На-Березин, Бобруйськ, Пуховичи.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кишинів 21.44
Берешти 23.46 3 хв  23.49 2 г  2 хв 
Фалешти 00.42 5 хв  00.47 2 г  58 хв 
Бельць-Ораш 01.30 12 хв  01.42 3 г  46 хв 
Дрокія 02.35 5 хв  02.40 4 г  51 хв 
Дондушень 03.19 4 хв  03.23 5 г  35 хв 
Окниця 04.07 20 хв  04.27 6 г  23 хв 
Велчинець 05.13 40 хв  05.53 7 г  29 хв 
Могилів-Подільський 06.05 50 хв  06.55 8 г  21 хв 
Жмеринка-Пас. 09.14 20 хв  09.34 11 г  30 хв 
Вінниця 10.22 18 хв  10.40 12 г  38 хв 
Козятин-1 11.33 20 хв  11.53 13 г  49 хв 
Житомир 13.16 4 хв  13.20 15 г  32 хв 
Коростень 14.45 18 хв  15.03 17 г  1 хв 
Овруч 15.53 40 хв  16.33 18 г  9 хв 
Словечно 17.15 37 хв  17.52 19 г  31 хв 
Козенки 18.27 2 хв  18.29 20 г  43 хв 
Калинковичі 18.53 14 хв  19.07 21 г  9 хв 
Світлогорск-На-Березин 19.58 4 хв  20.02 22 г  14 хв 
Жлобин-Пас. 20.38 32 хв  21.10 22 г  54 хв 
Бобруйськ 21.59 3 хв  22.02 1 д  15 хв 
Осиповичі-1 22.33 3 хв  22.36 1 д  49 хв 
Пуховичи 23.04 2 хв  23.06 1 д  1 г  20 хв 
Мінськ-Пас. 23.50 1 д  2 г  6 хв 

У розкладі поїзда 361Щ Кишинів — Мінськ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031