У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

361Щ Кишинів — Санкт-Петербург-Вітебський Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 361Щ сполученням Кишинів - Санкт-Петербург-Вітебський відправляється зі станції Кишинів о 21.44 і прибуває на станцію Санкт-Петербург-Вітебський о 11.44 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 14 г 0 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 33 зупинках. Приблизний час руху становить 30 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 7 г 54 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Бельць-Ораш, Окниця, Жмеринка-Пас., Житомир, Словечно, Світлогорск-На-Березин, Бихов, Орша-Центральна, Новосокольники, Чихачево, Сольці.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кишинів 21.44
Берешти 23.46 3 хв  23.49 2 г  2 хв 
Фалешти 00.42 5 хв  00.47 2 г  58 хв 
Бельць-Ораш 01.30 12 хв  01.42 3 г  46 хв 
Дрокія 02.35 5 хв  02.40 4 г  51 хв 
Дондушень 03.19 4 хв  03.23 5 г  35 хв 
Окниця 04.07 20 хв  04.27 6 г  23 хв 
Велчинець 05.13 40 хв  05.53 7 г  29 хв 
Могилів-Подільський 06.05 50 хв  06.55 8 г  21 хв 
Жмеринка-Пас. 09.14 20 хв  09.34 11 г  30 хв 
Вінниця 10.22 18 хв  10.40 12 г  38 хв 
Козятин-1 11.33 20 хв  11.53 13 г  49 хв 
Житомир 13.16 4 хв  13.20 15 г  32 хв 
Коростень 14.45 18 хв  15.03 17 г  1 хв 
Овруч 15.53 40 хв  16.33 18 г  9 хв 
Словечно 17.15 37 хв  17.52 19 г  31 хв 
Козенки 18.27 2 хв  18.29 20 г  43 хв 
Калинковичі 18.53 14 хв  19.07 21 г  9 хв 
Світлогорск-На-Березин 19.58 4 хв  20.02 22 г  14 хв 
Жлобин-Пас. 20.38 26 хв  21.04 22 г  54 хв 
Рогачєв 21.31 2 хв  21.33 23 г  47 хв 
Бихов 22.08 2 хв  22.10 1 д  24 хв 
Могилів-1 22.55 15 хв  23.10 1 д  1 г  11 хв 
Шклов 23.47 2 хв  23.49 1 д  2 г  3 хв 
Орша-Центральна 00.32 24 хв  00.56 1 д  2 г  48 хв 
Вітебськ 02.05 15 хв  02.20 1 д  4 г  21 хв 
Невель-2 03.59 17 хв  04.16 1 д  6 г  15 хв 
Новосокольники 05.02 29 хв  05.31 1 д  7 г  18 хв 
Локня 06.16 2 хв  06.18 1 д  8 г  32 хв 
Сущево 06.40 2 хв  06.42 1 д  8 г  56 хв 
Чихачево 07.07 1 хв  07.08 1 д  9 г  23 хв 
Дєдовичі 07.32 2 хв  07.34 1 д  9 г  48 хв 
Дно 07.59 14 хв  08.13 1 д  10 г  15 хв 
Сольці 08.47 5 хв  08.52 1 д  11 г  3 хв 
Санкт-Петербург-Вітебський 11.44 1 д  14 г 

У розкладі поїзда 361Щ Кишинів — Санкт-Петербург-Вітебський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930