У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 361Щ Кишинів — Санкт-Петербург


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Кишинів - Санкт-Петербург номер 361Щ відправляється зі станції Кишинів о 21.01 і прибуває на станцію Санкт-Петербург-Вітебський о 11.44 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 14 г 43 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 34 зупинках. Приблизний час руху становить 31 г 1 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 7 г 42 хв. Маршрут поїзда 361Щ Кишинів - Санкт-Петербург пролягає по таким станціям як Бельць-Ораш, Окниця, Жмеринка-Пас., Житомир, Словечно, Світлогорск-На-Березин, Бихов, Орша-Центральна, Невель-2, Сущево, Дно.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кишинів 21.01
Берешти 23.03 3 хв  23.06 2 г  2 хв 
Фалешти 23.59 5 хв  00.04 2 г  58 хв 
Бельць-Ораш 00.47 11 хв  00.58 3 г  46 хв 
Дрокія 01.51 5 хв  01.56 4 г  50 хв 
Дондушень 02.35 5 хв  02.40 5 г  34 хв 
Окниця 03.17 17 хв  03.34 6 г  16 хв 
Велчинець 04.20 40 хв  05.00 7 г  19 хв 
Могилів-Подільський 05.12 50 хв  06.02 8 г  11 хв 
Жмеринка-Пас. 08.20 20 хв  08.40 11 г  19 хв 
Вінниця 09.24 7 хв  09.31 12 г  23 хв 
Козятин-1 10.24 24 хв  10.48 13 г  23 хв 
Житомир 12.15 5 хв  12.20 15 г  14 хв 
Коростень 13.45 18 хв  14.03 16 г  44 хв 
Овруч 14.53 40 хв  15.33 17 г  52 хв 
Словечно 17.15 37 хв  17.52 20 г  14 хв 
Козенки 18.27 2 хв  18.29 21 г  26 хв 
Калинковичі 18.53 14 хв  19.07 21 г  52 хв 
Світлогорск-На-Березин 19.58 4 хв  20.02 22 г  57 хв 
Жлобин-Пас. 20.38 26 хв  21.04 23 г  37 хв 
Рогачєв 21.31 2 хв  21.33 1 д  30 хв 
Бихов 22.08 2 хв  22.10 1 д  1 г  7 хв 
Могилів-1 22.55 11 хв  23.06 1 д  1 г  54 хв 
Шклов 23.43 2 хв  23.45 1 д  2 г  42 хв 
Орша-Центральна 00.26 24 хв  00.50 1 д  3 г  25 хв 
Вітебськ 02.05 15 хв  02.20 1 д  5 г  4 хв 
Городок 03.02 1 хв  03.03 1 д  6 г  1 хв 
Невель-2 03.59 17 хв  04.16 1 д  6 г  58 хв 
Новосокольники 05.02 29 хв  05.31 1 д  8 г  1 хв 
Локня 06.16 2 хв  06.18 1 д  9 г  15 хв 
Сущево 06.40 2 хв  06.42 1 д  9 г  39 хв 
Чихачево 07.07 1 хв  07.08 1 д  10 г  6 хв 
Дєдовичі 07.32 2 хв  07.34 1 д  10 г  31 хв 
Дно 07.59 14 хв  08.13 1 д  10 г  58 хв 
Сольці 08.47 5 хв  08.52 1 д  11 г  46 хв 
Санкт-Петербург-Вітебський 11.44 1 д  14 г  43 хв 

У розкладі поїзда 361Щ Кишинів — Санкт-Петербург-Вітебський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930