У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

361Ь Санкт-Петербург-Вітебський — Кишинів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 361Ь сполученням Санкт-Петербург-Вітебський - Кишинів відправляється зі станції Санкт-Петербург-Вітебський о 20.40 і прибуває на станцію Кишинів о 09.34 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 12 г 54 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 34 зупинках. Приблизний час руху становить 30 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 6 г 51 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Дєдовичі, Локня, Вітебськ, Шклов, Рогачєв, Калинковичі, Овруч, Козятин-1, Могилів-Подільський, Дондушень, Фалешти.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Санкт-Петербург-Вітебський 20.40
Сольці 23.25 2 хв  23.27 2 г  45 хв 
Дно 00.01 2 хв  00.03 3 г  21 хв 
Дєдовичі 00.32 2 хв  00.34 3 г  52 хв 
Чихачево 00.59 2 хв  01.01 4 г  19 хв 
Сущево 01.26 2 хв  01.28 4 г  46 хв 
Локня 01.51 2 хв  01.53 5 г  11 хв 
Новосокольники 02.48 33 хв  03.21 6 г  8 хв 
Невель-2 04.02 2 хв  04.04 7 г  22 хв 
Вітебськ 05.22 12 хв  05.34 8 г  42 хв 
Богушевська 06.12 2 хв  06.14 9 г  32 хв 
Орша-Центральна 06.51 23 хв  07.14 10 г  11 хв 
Шклов 07.52 2 хв  07.54 11 г  12 хв 
Могилів-1 08.30 10 хв  08.40 11 г  50 хв 
Бихов 09.29 2 хв  09.31 12 г  49 хв 
Рогачєв 10.06 2 хв  10.08 13 г  26 хв 
Жлобин-Пас. 10.37 27 хв  11.04 13 г  57 хв 
Світлогорск-На-Березин 11.34 2 хв  11.36 14 г  54 хв 
Калинковичі 12.27 15 хв  12.42 15 г  47 хв 
Козенки 13.06 1 хв  13.07 16 г  26 хв 
Словечно 13.39 37 хв  14.16 16 г  59 хв 
Овруч 14.53 40 хв  15.33 18 г  13 хв 
Коростень 16.24 20 хв  16.44 19 г  44 хв 
Житомир 18.32 5 хв  18.37 21 г  52 хв 
Козятин-1 20.03 22 хв  20.25 23 г  23 хв 
Вінниця 21.18 5 хв  21.23 1 д  38 хв 
Жмеринка-Пас. 22.10 24 хв  22.34 1 д  1 г  30 хв 
Могилів-Подільський 00.54 45 хв  01.39 1 д  4 г  14 хв 
Велчинець 01.51 37 хв  02.28 1 д  5 г  11 хв 
Окниця 03.17 17 хв  03.34 1 д  6 г  37 хв 
Дондушень 04.11 2 хв  04.13 1 д  7 г  31 хв 
Дрокія 04.59 3 хв  05.02 1 д  8 г  19 хв 
Бельць-Ораш 05.54 4 хв  05.58 1 д  9 г  14 хв 
Фалешти 06.40 3 хв  06.43 1 д  10 г 
Берешти 07.33 2 хв  07.35 1 д  10 г  53 хв 
Кишинів 09.34 1 д  12 г  54 хв 

У розкладі поїзда 361Ь Санкт-Петербург-Вітебський — Кишинів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031