У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

369Щ Баку-Пас. — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Нічний поїзд номер 369Щ сполученням Баку-Пас. - Київ-Пас. відправляється зі станції Баку-Пас. о 01.35 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 11.41 за місцевим часом, час в дорозі - 2 д 10 г 6 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 36 зупинках. Приблизний час руху становить 48 г 58 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 9 г 8 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Хачмас, Ізбербаш, Кизилюрт, Артезиан, Аксарайська-1, Волзький, Себряково, Поворино, Лиски, Валуйки-Пас., Полтава-Киівська, Гребінка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Баку-Пас. 01.35
Сумгаїт 02.19 3 хв  02.22 44 хв 
Шабран 04.21 2 хв  04.23 2 г  46 хв 
Хачмас 05.13 20 хв  05.33 3 г  38 хв 
Ялама 06.25 30 хв  06.55 4 г  50 хв 
Дербент 08.52 10 хв  09.02 7 г  17 хв 
Ізбербаш 10.15 3 хв  10.18 8 г  40 хв 
Манас 10.47 2 хв  10.49 9 г  12 хв 
Махачкала 11.22 12 хв  11.34 9 г  47 хв 
Кизилюрт 12.35 25 хв  13.00 11 г 
Кизляр 14.18 7 хв  14.25 12 г  43 хв 
Кочубей 15.20 2 хв  15.22 13 г  45 хв 
Артезиан 16.20 20 хв  16.40 14 г  45 хв 
Улан-Холл 17.28 2 хв  17.30 15 г  53 хв 
Астрахань-1 21.10 45 хв  21.55 19 г  35 хв 
Аксарайська-1 22.48 2 хв  22.50 21 г  13 хв 
Верхній Баскунчак 01.30 10 хв  01.40 23 г  55 хв 
Володимирівка 02.39 2 хв  02.41 1 д  1 г  4 хв 
Волзький 04.43 2 хв  04.45 1 д  3 г  8 хв 
Волгоград-1 05.38 38 хв  06.16 1 д  4 г  3 хв 
Арчеда 09.00 4 хв  09.04 1 д  7 г  25 хв 
Себряково 10.02 2 хв  10.04 1 д  8 г  27 хв 
Филонове 11.28 2 хв  11.30 1 д  9 г  53 хв 
Алексиково 12.39 11 хв  12.50 1 д  11 г  4 хв 
Поворино 12.25 38 хв  13.03 1 д  10 г  50 хв 
Новохоперськ 14.06 2 хв  14.08 1 д  12 г  31 хв 
Талова 15.05 2 хв  15.07 1 д  13 г  30 хв 
Лиски 16.54 16 хв  17.10 1 д  15 г  19 хв 
Острогожськ 17.59 2 хв  18.01 1 д  16 г  24 хв 
Алексєєвка 18.40 2 хв  18.42 1 д  17 г  5 хв 
Валуйки-Пас. 19.59 1 г 10 хв  21.09 1 д  18 г  24 хв 
Куп'янськ-Вузловий 22.53 1 г 23.53 1 д  21 г  18 хв 
Харків-Пас. 02.14 29 хв  02.43 2 д  39 хв 
Полтава-Киівська 05.16 20 хв  05.36 2 д  3 г  41 хв 
Миргород 07.02 2 хв  07.04 2 д  5 г  27 хв 
Лубни 08.15 12 хв  08.27 2 д  6 г  40 хв 
Гребінка 09.10 37 хв  09.47 2 д  7 г  35 хв 
Київ-Пас. 11.41 2 д  10 г  6 хв 

У розкладі поїзда 369Щ Баку-Пас. — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930