У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 037Л Хуст — Одеса


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Хуст - Одеса номер 037Л відправляється зі станції Хуст о 15.45 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 10.54 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 9 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 0 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 9 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Виноградів-Закарпатський, Косини, Мукачево, Свалява, Славське, Стрий, Красне, Тернопіль-Пас., Волочиськ, Жмеринка-Пас., Вапнярка, Кодима, Роздільна-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Хуст 15.45
Королеве 16.05 5 хв  16.10 20 хв 
Виноградів-Закарпатський 16.30 3 хв  16.33 45 хв 
Берегове 17.19 2 хв  17.21 1 г  34 хв 
Косини 17.36 1 хв  17.37 1 г  51 хв 
Батьово 17.50 27 хв  18.17 2 г  5 хв 
Мукачево 18.55 7 хв  19.02 3 г  10 хв 
Карпати 19.17 1 хв  19.18 3 г  32 хв 
Свалява 19.29 4 хв  19.33 3 г  44 хв 
Воловець 20.05 2 хв  20.07 4 г  20 хв 
Славське 20.50 2 хв  20.52 5 г  5 хв 
Сколе 21.19 2 хв  21.21 5 г  34 хв 
Стрий 21.53 2 хв  21.55 6 г  8 хв 
Львів 23.00 28 хв  23.28 7 г  15 хв 
Красне 00.08 2 хв  00.10 8 г  23 хв 
Злочів 00.32 2 хв  00.34 8 г  47 хв 
Тернопіль-Пас. 01.28 5 хв  01.33 9 г  43 хв 
Підволочиськ 02.23 2 хв  02.25 10 г  38 хв 
Волочиськ 02.34 2 хв  02.36 10 г  49 хв 
Хмельницький 03.29 3 хв  03.32 11 г  44 хв 
Жмеринка-Пас. 05.02 15 хв  05.17 13 г  17 хв 
Рахни 05.54 2 хв  05.56 14 г  9 хв 
Вапнярка 06.29 2 хв  06.31 14 г  44 хв 
Рудниця 07.02 2 хв  07.04 15 г  17 хв 
Кодима 07.24 2 хв  07.26 15 г  39 хв 
Подільськ-Жм. 08.19 2 хв  08.21 16 г  34 хв 
Роздільна-1 09.51 2 хв  09.53 18 г  6 хв 
Одеса-Головна 10.54 19 г  9 хв 

У розкладі поїзда 037Л Хуст — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031