У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

372Л Львів — Могилів-1 Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 372Л сполученням Львів - Могилів-1 відправляється зі станції Львів о 17.40 і прибуває на станцію Могилів-1 о 13.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 45 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 27 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 18 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Здолбунів-Пас., Костопіль, Дубровиця, Горинь, Прип'ять, Ганцевичі, Барановичі-Поліські, Мінськ-Пас., Єлізово.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 17.40
Дубно 19.49 3 хв  19.52 2 г  9 хв 
Здолбунів-Пас. 20.45 22 хв  21.07 3 г  5 хв 
Рівне 21.22 5 хв  21.27 3 г  42 хв 
Костопіль 22.15 5 хв  22.20 4 г  35 хв 
Сарни 23.37 17 хв  23.54 5 г  57 хв 
Дубровиця 00.30 5 хв  00.35 6 г  50 хв 
Удрицьк 01.16 40 хв  01.56 7 г  36 хв 
Горинь 02.11 50 хв  03.01 8 г  31 хв 
Видибір 03.20 4 хв  03.24 9 г  40 хв 
Прип'ять 03.38 2 хв  03.40 9 г  58 хв 
Лунінець 03.56 31 хв  04.27 10 г  16 хв 
Ганцевичі 05.30 2 хв  05.32 11 г  50 хв 
Ляховичи 06.10 2 хв  06.12 12 г  30 хв 
Барановичі-Поліські 06.33 35 хв  07.08 12 г  53 хв 
Столбці 07.58 2 хв  08.00 14 г  18 хв 
Мінськ-Пас. 09.10 29 хв  09.39 15 г  30 хв 
Осиповичі-1 11.21 2 хв  11.23 17 г  41 хв 
Єлізово 11.49 1 хв  11.50 18 г  9 хв 
Несета 12.07 1 хв  12.08 18 г  27 хв 
Могилів-1 13.25 19 г  45 хв 

У розкладі поїзда 372Л Львів — Могилів-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31