У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 38 Одеса — Ужгород


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Одеса - Ужгород номер 38 відправляється зі станції Одеса-Головна о 14.58 і прибуває на станцію Ужгород о 09.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 32 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 3 хв. Маршрут поїзда 38 Одеса - Ужгород пролягає по таким станціям як Подільськ-Жм., Рудниця, Рахни, Хмельницький, Підволочиськ, Злочів, Львів, Сколе, Воловець, Карпати.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 14.58
Роздільна-1 16.04 2 хв  16.06 1 г  6 хв 
Подільськ-Жм. 17.34 2 хв  17.36 2 г  36 хв 
Кодима 18.28 2 хв  18.30 3 г  30 хв 
Рудниця 18.52 2 хв  18.54 3 г  54 хв 
Вапнярка 19.21 2 хв  19.23 4 г  23 хв 
Рахни 19.55 2 хв  19.57 4 г  57 хв 
Жмеринка-Пас. 20.33 20 хв  20.53 5 г  35 хв 
Хмельницький 22.31 5 хв  22.36 7 г  33 хв 
Волочиськ 23.35 2 хв  23.37 8 г  37 хв 
Підволочиськ 23.47 2 хв  23.49 8 г  49 хв 
Тернопіль-Пас. 00.35 4 хв  00.39 9 г  37 хв 
Злочів 01.36 4 хв  01.40 10 г  38 хв 
Красне 02.05 3 хв  02.08 11 г  7 хв 
Львів 02.54 54 хв  03.48 11 г  56 хв 
Стрий 04.55 2 хв  04.57 13 г  57 хв 
Сколе 05.31 2 хв  05.33 14 г  33 хв 
Славське 06.06 2 хв  06.08 15 г  8 хв 
Воловець 06.58 2 хв  07.00 16 г 
Свалява 07.31 3 хв  07.34 16 г  33 хв 
Карпати 07.44 1 хв  07.45 16 г  46 хв 
Мукачево 08.01 5 хв  08.06 17 г  3 хв 
Ужгород 09.30 18 г  32 хв 

У розкладі поїзда 38 Одеса-Головна — Ужгород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031