У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 038Л Одеса — Ужгород


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Одеса - Ужгород номер 038Л відправляється зі станції Одеса-Головна о 18.22 і прибуває на станцію Ужгород о 12.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 36 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 26 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 10 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Подільськ-Жм., Рудниця, Рахни, Хмельницький, Підволочиськ, Злочів, Львів, Сколе, Воловець, Карпати.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 18.22
Роздільна-1 19.26 2 хв  19.28 1 г  4 хв 
Подільськ-Жм. 21.13 2 хв  21.15 2 г  51 хв 
Кодима 22.15 2 хв  22.17 3 г  53 хв 
Рудниця 22.39 2 хв  22.41 4 г  17 хв 
Вапнярка 23.12 2 хв  23.14 4 г  50 хв 
Рахни 23.46 2 хв  23.48 5 г  24 хв 
Жмеринка-Пас. 00.22 20 хв  00.42 6 г 
Хмельницький 02.10 5 хв  02.15 7 г  48 хв 
Волочиськ 03.15 2 хв  03.17 8 г  53 хв 
Підволочиськ 03.27 3 хв  03.30 9 г  5 хв 
Тернопіль-Пас. 04.18 5 хв  04.23 9 г  56 хв 
Злочів 05.19 2 хв  05.21 10 г  57 хв 
Красне 05.46 3 хв  05.49 11 г  24 хв 
Львів 06.35 1 г 07.35 12 г  13 хв 
Стрий 08.40 3 хв  08.43 14 г  18 хв 
Сколе 09.15 2 хв  09.17 14 г  53 хв 
Славське 09.49 3 хв  09.52 15 г  27 хв 
Воловець 10.42 2 хв  10.44 16 г  20 хв 
Свалява 11.14 2 хв  11.16 16 г  52 хв 
Карпати 11.25 1 хв  11.26 17 г  3 хв 
Мукачево 11.42 5 хв  11.47 17 г  20 хв 
Ужгород 12.58 18 г  36 хв 

У розкладі поїзда 038Л Одеса-Головна — Ужгород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031