У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 380Л Бухарест — Київ


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Бухарест - Київ номер 380Л відправляється зі станції Бухарест-Норд о 06.25 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 08.06 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 1 г 41 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 34 зупинках. Приблизний час руху становить 19 г 41 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 6 г 0 хв. Маршрут поїзда 380Л Бухарест - Київ пролягає по таким станціям як Римнику Серат, Аджуд, Пашкани, Дорнешти, Глибока-Буковинська, Тисівці, Космин, Чернівці, Кам'янець-Подільський, Хмельницький, Козятин-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Бухарест-Норд 06.25
Плоєшти Зюд 07.20 2 хв  07.22 55 хв 
Бузеу 08.27 2 хв  08.29 2 г  2 хв 
Римнику Серат 08.54 1 хв  08.55 2 г  29 хв 
Фокшани 09.32 2 хв  09.34 3 г  7 хв 
Мерешешть 09.53 15 хв  10.08 3 г  28 хв 
Аджуд 10.29 1 хв  10.30 4 г  4 хв 
Бакеу 11.06 2 хв  11.08 4 г  41 хв 
Роман 11.37 1 хв  11.38 5 г  12 хв 
Пашкани 12.04 2 хв  12.06 5 г  39 хв 
Сучава Город 12.48 3 хв  12.51 6 г  23 хв 
Сучава Норд 12.59 22 хв  13.21 6 г  34 хв 
Дорнешти 13.51 2 хв  13.53 7 г  26 хв 
Викшани 14.08 1 г 11 хв  15.19 7 г  43 хв 
Вадул-Сірет 15.41 2 г 2 хв  17.43 9 г  16 хв 
Глибока-Буковинська 17.55 2 хв  17.57 11 г  30 хв 
Вапнярки 18.06 1 хв  18.07 11 г  41 хв 
Червона Діброва 18.11 1 хв  18.12 11 г  46 хв 
Тисівці 18.17 1 хв  18.18 11 г  52 хв 
Великий Кучурів 18.25 2 хв  18.27 12 г 
Волока 18.34 1 хв  18.35 12 г  9 хв 
Космин 18.40 1 хв  18.41 12 г  15 хв 
Чагор 18.47 1 хв  18.48 12 г  22 хв 
Чернівці Південна 18.56 2 хв  18.58 12 г  31 хв 
Чернівці 19.10 36 хв  19.46 12 г  45 хв 
Новоселиця 20.31 2 хв  20.33 14 г  6 хв 
Ларга 22.32 21 хв  22.53 16 г  7 хв 
Кам'янець-Подільський 23.53 4 хв  23.57 17 г  28 хв 
Дунаївці 01.08 2 хв  01.10 18 г  43 хв 
Гречани 02.19 20 хв  02.39 19 г  54 хв 
Хмельницький 02.50 5 хв  02.55 20 г  25 хв 
Вінниця 04.49 4 хв  04.53 22 г  24 хв 
Калинівка-1 05.13 2 хв  05.15 22 г  48 хв 
Козятин-1 05.49 2 хв  05.51 23 г  24 хв 
Фастів-1 07.04 2 хв  07.06 1 д  39 хв 
Київ-Пас. 08.06 1 д  1 г  41 хв 

У розкладі поїзда 380Л Бухарест-Норд — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031