У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

380Л Бухарест-Норд — Вадул-Сірет Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 380Л сполученням Бухарест-Норд - Вадул-Сірет відправляється зі станції Бухарест-Норд о 06.25 і прибуває на станцію Вадул-Сірет о 15.41 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 9 г 16 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 10 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 6 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Плоєшти Зюд, Бузеу, Римнику Серат, Фокшани, Мерешешть, Аджуд, Бакеу, Роман, Пашкани, Сучава Город, Сучава Норд, Дорнешти, Викшани.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Бухарест-Норд 06.25
Плоєшти Зюд 07.20 2 хв  07.22 55 хв 
Бузеу 08.27 2 хв  08.29 2 г  2 хв 
Римнику Серат 08.54 1 хв  08.55 2 г  29 хв 
Фокшани 09.32 2 хв  09.34 3 г  7 хв 
Мерешешть 09.53 15 хв  10.08 3 г  28 хв 
Аджуд 10.29 1 хв  10.30 4 г  4 хв 
Бакеу 11.06 2 хв  11.08 4 г  41 хв 
Роман 11.37 1 хв  11.38 5 г  12 хв 
Пашкани 12.04 2 хв  12.06 5 г  39 хв 
Сучава Город 12.48 3 хв  12.51 6 г  23 хв 
Сучава Норд 12.59 22 хв  13.21 6 г  34 хв 
Дорнешти 13.51 2 хв  13.53 7 г  26 хв 
Викшани 14.08 1 г 11 хв  15.19 7 г  43 хв 
Вадул-Сірет 15.41 9 г  16 хв 

У розкладі поїзда 380Л Бухарест-Норд — Вадул-Сірет можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930