У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

380Л Бухарест-Норд — Вадул-Сірет Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 380Л сполученням Бухарест-Норд - Вадул-Сірет відправляється зі станції Бухарест-Норд о 06.25 і прибуває на станцію Вадул-Сірет о 15.41 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 9 г 16 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 10 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 6 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Плоєшти Зюд, Бузеу, Римнику Серат, Фокшани, Мерешешть, Аджуд, Бакеу, Роман, Пашкани, Сучава Город, Сучава Норд, Дорнешти, Викшани.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Бухарест-Норд 06.25
Плоєшти Зюд 07.20 2 хв  07.22 55 хв 
Бузеу 08.27 2 хв  08.29 2 г  2 хв 
Римнику Серат 08.54 1 хв  08.55 2 г  29 хв 
Фокшани 09.32 2 хв  09.34 3 г  7 хв 
Мерешешть 09.53 15 хв  10.08 3 г  28 хв 
Аджуд 10.29 1 хв  10.30 4 г  4 хв 
Бакеу 11.06 2 хв  11.08 4 г  41 хв 
Роман 11.37 1 хв  11.38 5 г  12 хв 
Пашкани 12.04 2 хв  12.06 5 г  39 хв 
Сучава Город 12.48 3 хв  12.51 6 г  23 хв 
Сучава Норд 12.59 22 хв  13.21 6 г  34 хв 
Дорнешти 13.51 2 хв  13.53 7 г  26 хв 
Викшани 14.08 1 г 11 хв  15.19 7 г  43 хв 
Вадул-Сірет 15.41 9 г  16 хв 

У розкладі поїзда 380Л Бухарест-Норд — Вадул-Сірет можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31