У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 381Л Вадул-Сірет — Бухарест


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Вадул-Сірет - Бухарест номер 381Л відправляється зі станції Вадул-Сірет о 13.40 і прибуває на станцію Бухарест-Норд о 22.38 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 8 г 58 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 49 хв. Маршрут поїзда 381Л Вадул-Сірет - Бухарест пролягає по таким станціям як Викшани, Дорнешти, Сучава Норд, Сучава Город, Пашкани, Роман, Бакеу, Аджуд, Мерешешть, Фокшани, Римнику Серат, Бузеу, Плоєшти Зюд.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вадул-Сірет 13.40
Викшани 14.03 55 хв  14.58 23 хв 
Дорнешти 15.12 2 хв  15.14 1 г  32 хв 
Сучава Норд 15.43 24 хв  16.07 2 г  3 хв 
Сучава Город 16.12 3 хв  16.15 2 г  32 хв 
Пашкани 16.59 2 хв  17.01 3 г  19 хв 
Роман 17.26 1 хв  17.27 3 г  46 хв 
Бакеу 17.59 2 хв  18.01 4 г  19 хв 
Аджуд 18.38 2 хв  18.40 4 г  58 хв 
Мерешешть 19.01 12 хв  19.13 5 г  21 хв 
Фокшани 19.32 1 хв  19.33 5 г  52 хв 
Римнику Серат 20.10 1 хв  20.11 6 г  30 хв 
Бузеу 20.36 2 хв  20.38 6 г  56 хв 
Плоєшти Зюд 21.44 2 хв  21.46 8 г  4 хв 
Бухарест-Норд 22.38 8 г  58 хв 

У розкладі поїзда 381Л Вадул-Сірет — Бухарест-Норд можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28