У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 381Л Вадул-Сірет — Бухарест


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Вадул-Сірет - Бухарест номер 381Л відправляється зі станції Вадул-Сірет о 13.40 і прибуває на станцію Бухарест-Норд о 22.38 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 8 г 58 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 49 хв. Маршрут поїзда 381Л Вадул-Сірет - Бухарест пролягає по таким станціям як Викшани, Дорнешти, Сучава Норд, Сучава Город, Пашкани, Роман, Бакеу, Аджуд, Мерешешть, Фокшани, Римнику Серат, Бузеу, Плоєшти Зюд.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вадул-Сірет 13.40
Викшани 14.03 55 хв  14.58 23 хв 
Дорнешти 15.12 2 хв  15.14 1 г  32 хв 
Сучава Норд 15.43 24 хв  16.07 2 г  3 хв 
Сучава Город 16.12 3 хв  16.15 2 г  32 хв 
Пашкани 16.59 2 хв  17.01 3 г  19 хв 
Роман 17.26 1 хв  17.27 3 г  46 хв 
Бакеу 17.59 2 хв  18.01 4 г  19 хв 
Аджуд 18.38 2 хв  18.40 4 г  58 хв 
Мерешешть 19.01 12 хв  19.13 5 г  21 хв 
Фокшани 19.32 1 хв  19.33 5 г  52 хв 
Римнику Серат 20.10 1 хв  20.11 6 г  30 хв 
Бузеу 20.36 2 хв  20.38 6 г  56 хв 
Плоєшти Зюд 21.44 2 хв  21.46 8 г  4 хв 
Бухарест-Норд 22.38 8 г  58 хв 

У розкладі поїзда 381Л Вадул-Сірет — Бухарест-Норд можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031