У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 4 Запоріжжя — Ужгород


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Запоріжжя - Ужгород номер 4 відправляється зі станції Запоріжжя-1 о 16.48 і прибуває на станцію Ужгород о 15.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 23 г 10 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 21 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 51 хв. Маршрут поїзда 4 Запоріжжя - Ужгород пролягає по таким станціям як Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, Знам'янка-Пас., Ім. Тараса Шевченка, Біла Церква, Бердичів, Львів, Стрий, Славське, Лавочне, Воловець, Свалява, Мукачево, Чоп.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-1 16.48
Дніпро-Головний 18.55 15 хв  19.10 2 г  7 хв 
Кам'янське-Пасажирське 19.45 2 хв  19.47 2 г  57 хв 
Знам'янка-Пас. 22.49 2 хв  22.51 6 г  1 хв 
Ім. Тараса Шевченка 00.07 2 хв  00.09 7 г  19 хв 
Біла Церква 02.23 2 хв  02.25 9 г  35 хв 
Бердичів 04.32 2 хв  04.34 11 г  44 хв 
Львів 09.12 28 хв  09.40 16 г  24 хв 
Стрий 10.54 3 хв  10.57 18 г  6 хв 
Славське 12.02 3 хв  12.05 19 г  14 хв 
Лавочне 12.20 10 хв  12.30 19 г  32 хв 
Воловець 13.06 10 хв  13.16 20 г  18 хв 
Свалява 13.47 2 хв  13.49 20 г  59 хв 
Мукачево 14.15 5 хв  14.20 21 г  27 хв 
Чоп 15.09 25 хв  15.34 22 г  21 хв 
Ужгород 15.58 23 г  10 хв 

У розкладі поїзда 4 Запоріжжя-1 — Ужгород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031