У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 42 Львів — Дніпро


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Львів - Дніпро номер 42 відправляється зі станції Львів о 12.30 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 08.06 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 36 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 18 г 22 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 14 хв. Маршрут поїзда 42 Львів - Дніпро пролягає по таким станціям як Красне, Тернопіль-Пас., Хмельницький, Козятин-1, Миронівка, Городище, Кам'янка, Знам'янка-Пас., П'ятихатки-Пас., Верхньодніпровськ.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 12.30
Підзамче 12.42 2 хв  12.44 12 хв 
Красне 13.18 2 хв  13.20 48 хв 
Злочів 13.43 2 хв  13.45 1 г  13 хв 
Тернопіль-Пас. 14.42 5 хв  14.47 2 г  12 хв 
Підволочиськ 15.38 2 хв  15.40 3 г  8 хв 
Хмельницький 16.51 13 хв  17.04 4 г  21 хв 
Вінниця 19.07 5 хв  19.12 6 г  37 хв 
Козятин-1 20.11 2 хв  20.13 7 г  41 хв 
Біла Церква 23.10 2 хв  23.12 10 г  40 хв 
Миронівка 00.18 2 хв  00.20 11 г  48 хв 
Корсунь 00.52 2 хв  00.54 12 г  22 хв 
Городище 01.15 2 хв  01.17 12 г  45 хв 
Ім. Тараса Шевченка 02.05 16 хв  02.21 13 г  35 хв 
Кам'янка 02.45 2 хв  02.47 14 г  15 хв 
Фундукліївка 03.02 2 хв  03.04 14 г  32 хв 
Знам'янка-Пас. 03.52 3 хв  03.55 15 г  22 хв 
Олександрія 04.39 2 хв  04.41 16 г  9 хв 
П'ятихатки-Пас. 06.03 2 хв  06.05 17 г  33 хв 
Вільногірськ 06.31 2 хв  06.33 18 г  1 хв 
Верхньодніпровськ 07.03 2 хв  07.05 18 г  33 хв 
Кам'янське-Пасажирське 07.25 2 хв  07.27 18 г  55 хв 
Дніпро-Головний 08.06 19 г  36 хв 

У розкладі поїзда 42 Львів — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31