У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 42 Львів — Дніпро


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Львів - Дніпро номер 42 відправляється зі станції Львів о 12.30 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 06.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 10 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 16 хв. Маршрут поїзда 42 Львів - Дніпро пролягає по таким станціям як Красне, Тернопіль-Пас., Хмельницький, Козятин-1, Миронівка, Городище, Кам'янка, Знам'янка-Пас., П'ятихатки-Пас., Верхньодніпровськ.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 12.30
Підзамче 12.42 2 хв  12.44 12 хв 
Красне 13.18 2 хв  13.20 48 хв 
Злочів 13.43 2 хв  13.45 1 г  13 хв 
Тернопіль-Пас. 14.42 5 хв  14.47 2 г  12 хв 
Підволочиськ 15.38 2 хв  15.40 3 г  8 хв 
Хмельницький 16.42 15 хв  16.57 4 г  12 хв 
Вінниця 19.00 5 хв  19.05 6 г  30 хв 
Козятин-1 20.01 2 хв  20.03 7 г  31 хв 
Біла Церква 22.00 2 хв  22.02 9 г  30 хв 
Миронівка 23.03 2 хв  23.05 10 г  33 хв 
Корсунь 23.35 2 хв  23.37 11 г  5 хв 
Городище 23.56 2 хв  23.58 11 г  26 хв 
Ім. Тараса Шевченка 00.52 16 хв  01.08 12 г  22 хв 
Кам'янка 01.31 2 хв  01.33 13 г  1 хв 
Фундукліївка 01.48 2 хв  01.50 13 г  18 хв 
Знам'янка-Пас. 02.37 3 хв  02.40 14 г  7 хв 
Олександрія 03.24 2 хв  03.26 14 г  54 хв 
П'ятихатки-Пас. 04.47 2 хв  04.49 16 г  17 хв 
Вільногірськ 05.09 2 хв  05.11 16 г  39 хв 
Верхньодніпровськ 05.39 2 хв  05.41 17 г  9 хв 
Кам'янське-Пасажирське 06.01 2 хв  06.03 17 г  31 хв 
Дніпро-Головний 06.40 18 г  10 хв 

У розкладі поїзда 42 Львів — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930