У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

043Л Бурштин — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 043Л сполученням Бурштин - Київ-Пас. відправляється зі станції Бурштин о 22.55 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 08.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 9 г 53 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 9 г 7 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 46 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Ходорів, Львів, Броди, Кривин, Шепетівка, Новоград-Волинський-1, Коростень, Святошин.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Бурштин 22.55
Ходорів 23.34 2 хв  23.36 39 хв 
Львів 00.41 20 хв  01.01 1 г  46 хв 
Броди 02.09 2 хв  02.11 3 г  14 хв 
Кривин 03.52 2 хв  03.54 4 г  57 хв 
Шепетівка 04.30 14 хв  04.44 5 г  35 хв 
Новоград-Волинський-1 05.29 2 хв  05.31 6 г  34 хв 
Коростень 06.38 2 хв  06.40 7 г  43 хв 
Святошин 08.29 2 хв  08.31 9 г  34 хв 
Київ-Пас. 08.48 9 г  53 хв 

У розкладі поїзда 043Л Бурштин — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031