У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 043Ш Івано-Франківськ — Чернігів


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Івано-Франківськ - Чернігів номер 043Ш відправляється зі станції Івано-Франківськ о 20.04 і прибуває на станцію Чернігів о 12.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 21 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 17 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 4 хв. Маршрут поїзда 043Ш Івано-Франківськ - Чернігів пролягає по таким станціям як Рожнятів, Болехів, Стрий, Броди, Славута-1, Новоград-Волинський-1, Святошин, Дарниця, Ніжин.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Івано-Франківськ 20.04
Калуш 21.08 2 хв  21.10 1 г  4 хв 
Рожнятів 21.28 2 хв  21.30 1 г  24 хв 
Долина 22.02 2 хв  22.04 1 г  58 хв 
Болехів 22.24 2 хв  22.26 2 г  20 хв 
Моршин 22.40 2 хв  22.42 2 г  36 хв 
Стрий 23.01 24 хв  23.25 2 г  57 хв 
Львів 00.31 26 хв  00.57 4 г  27 хв 
Броди 02.09 2 хв  02.11 6 г  5 хв 
Кривин 03.57 2 хв  03.59 7 г  53 хв 
Славута-1 04.10 2 хв  04.12 8 г  6 хв 
Шепетівка 04.30 2 хв  04.32 8 г  26 хв 
Новоград-Волинський-1 05.24 2 хв  05.26 9 г  20 хв 
Коростень 06.38 2 хв  06.40 10 г  34 хв 
Святошин 08.29 2 хв  08.31 12 г  25 хв 
Київ-Пас. 08.48 45 хв  09.33 12 г  44 хв 
Дарниця 09.55 2 хв  09.57 13 г  51 хв 
Бровари 10.12 1 хв  10.13 14 г  8 хв 
Ніжин 11.22 2 хв  11.24 15 г  18 хв 
Чернігів 12.25 16 г  21 хв 

У розкладі поїзда 043Ш Івано-Франківськ — Чернігів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930