У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

043Ш Івано-Франківськ — Чернігів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 043Ш сполученням Івано-Франківськ - Чернігів відправляється зі станції Івано-Франківськ о 21.55 і прибуває на станцію Чернігів о 12.43 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 14 г 48 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 18 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 30 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Бурштин, Ходорів, Львів, Броди, Кривин, Славута-1, Шепетівка, Новоград-Волинський-1, Коростень, Святошин, Київ-Пас., Ніжин.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Івано-Франківськ 21.55
Бурштин 22.52 3 хв  22.55 57 хв 
Ходорів 23.34 2 хв  23.36 1 г  39 хв 
Львів 00.41 20 хв  01.01 2 г  46 хв 
Броди 02.09 2 хв  02.11 4 г  14 хв 
Кривин 03.56 2 хв  03.58 6 г  1 хв 
Славута-1 04.09 2 хв  04.11 6 г  14 хв 
Шепетівка 04.30 5 хв  04.35 6 г  35 хв 
Новоград-Волинський-1 05.26 2 хв  05.28 7 г  31 хв 
Коростень 06.38 2 хв  06.40 8 г  43 хв 
Святошин 08.29 2 хв  08.31 10 г  34 хв 
Київ-Пас. 08.48 45 хв  09.33 10 г  53 хв 
Ніжин 11.30 3 хв  11.33 13 г  35 хв 
Чернігів 12.43 14 г  48 хв 

У розкладі поїзда 043Ш Івано-Франківськ — Чернігів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031