У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

043Ш Івано-Франківськ — Чернігів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 043Ш сполученням Івано-Франківськ - Чернігів відправляється зі станції Івано-Франківськ о 21.55 і прибуває на станцію Чернігів о 12.43 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 14 г 48 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 17 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 31 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Бурштин, Ходорів, Львів, Броди, Кривин, Славута-1, Шепетівка, Новоград-Волинський-1, Коростень, Святошин, Київ-Пас., Бровари, Ніжин.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Івано-Франківськ 21.55
Бурштин 22.52 3 хв  22.55 57 хв 
Ходорів 23.34 2 хв  23.36 1 г  39 хв 
Львів 00.41 20 хв  01.01 2 г  46 хв 
Броди 02.09 2 хв  02.11 4 г  14 хв 
Кривин 03.56 2 хв  03.58 6 г  1 хв 
Славута-1 04.09 2 хв  04.11 6 г  14 хв 
Шепетівка 04.30 5 хв  04.35 6 г  35 хв 
Новоград-Волинський-1 05.26 2 хв  05.28 7 г  31 хв 
Коростень 06.38 2 хв  06.40 8 г  43 хв 
Святошин 08.29 2 хв  08.31 10 г  34 хв 
Київ-Пас. 08.48 45 хв  09.33 10 г  53 хв 
Бровари 10.13 1 хв  10.14 12 г  18 хв 
Ніжин 11.30 3 хв  11.33 13 г  35 хв 
Чернігів 12.43 14 г  48 хв 

У розкладі поїзда 043Ш Івано-Франківськ — Чернігів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031