У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 043Ш Івано-Франківськ — Чернігів


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Івано-Франківськ - Чернігів номер 043Ш відправляється зі станції Івано-Франківськ о 20.04 і прибуває на станцію Чернігів о 12.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 21 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 17 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 4 хв. Маршрут поїзда 043Ш Івано-Франківськ - Чернігів пролягає по таким станціям як Рожнятів, Болехів, Стрий, Броди, Славута-1, Новоград-Волинський-1, Святошин, Дарниця, Ніжин.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Івано-Франківськ 20.04
Калуш 21.08 2 хв  21.10 1 г  4 хв 
Рожнятів 21.28 2 хв  21.30 1 г  24 хв 
Долина 22.02 2 хв  22.04 1 г  58 хв 
Болехів 22.24 2 хв  22.26 2 г  20 хв 
Моршин 22.40 2 хв  22.42 2 г  36 хв 
Стрий 23.01 24 хв  23.25 2 г  57 хв 
Львів 00.31 26 хв  00.57 4 г  27 хв 
Броди 02.09 2 хв  02.11 6 г  5 хв 
Кривин 03.57 2 хв  03.59 7 г  53 хв 
Славута-1 04.10 2 хв  04.12 8 г  6 хв 
Шепетівка 04.30 2 хв  04.32 8 г  26 хв 
Новоград-Волинський-1 05.24 2 хв  05.26 9 г  20 хв 
Коростень 06.38 2 хв  06.40 10 г  34 хв 
Святошин 08.29 2 хв  08.31 12 г  25 хв 
Київ-Пас. 08.48 45 хв  09.33 12 г  44 хв 
Дарниця 09.55 2 хв  09.57 13 г  51 хв 
Бровари 10.12 1 хв  10.13 14 г  8 хв 
Ніжин 11.22 2 хв  11.24 15 г  18 хв 
Чернігів 12.25 16 г  21 хв 

У розкладі поїзда 043Ш Івано-Франківськ — Чернігів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28