У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

044К Чернігів — Івано-Франківськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 044К сполученням Чернігів - Івано-Франківськ відправляється зі станції Чернігів о 14.40 і прибуває на станцію Івано-Франківськ о 05.43 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 3 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 51 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 12 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Ніжин, Київ-Пас., Коростень, Новоград-Волинський-1, Шепетівка, Славута-1, Кривин, Броди, Львів, Ходорів, Бурштин.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чернігів 14.40
Ніжин 16.06 4 хв  16.10 1 г  26 хв 
Київ-Пас. 18.36 30 хв  19.06 3 г  56 хв 
Коростень 20.59 2 хв  21.01 6 г  19 хв 
Новоград-Волинський-1 22.20 2 хв  22.22 7 г  40 хв 
Шепетівка 23.19 2 хв  23.21 8 г  39 хв 
Славута-1 23.41 2 хв  23.43 9 г  1 хв 
Кривин 23.56 2 хв  23.58 9 г  16 хв 
Броди 01.37 2 хв  01.39 10 г  57 хв 
Львів 02.49 22 хв  03.11 12 г  9 хв 
Ходорів 04.18 2 хв  04.20 13 г  38 хв 
Бурштин 04.56 2 хв  04.58 14 г  16 хв 
Івано-Франківськ 05.43 15 г  3 хв 

У розкладі поїзда 044К Чернігів — Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031