У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 044К Чернігів — Івано-Франківськ


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Чернігів - Івано-Франківськ номер 044К відправляється зі станції Чернігів о 14.40 і прибуває на станцію Івано-Франківськ о 07.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 50 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 42 хв. Маршрут поїзда 044К Чернігів - Івано-Франківськ пролягає по таким станціям як Ніжин, Бровари, Дарниця, Київ-Пас., Коростень, Новоград-Волинський-1, Шепетівка, Славута-1, Кривин, Броди, Львів, Стрий, Моршин, Болехів, Долина, Рожнятів, Калуш.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чернігів 14.40
Ніжин 16.08 2 хв  16.10 1 г  28 хв 
Бровари 17.51 1 хв  17.52 3 г  11 хв 
Дарниця 18.10 2 хв  18.12 3 г  30 хв 
Київ-Пас. 18.36 30 хв  19.06 3 г  56 хв 
Коростень 20.59 2 хв  21.01 6 г  19 хв 
Новоград-Волинський-1 22.20 2 хв  22.22 7 г  40 хв 
Шепетівка 23.19 2 хв  23.21 8 г  39 хв 
Славута-1 23.41 2 хв  23.43 9 г  1 хв 
Кривин 23.56 2 хв  23.58 9 г  16 хв 
Броди 01.38 2 хв  01.40 10 г  58 хв 
Львів 02.54 20 хв  03.14 12 г  14 хв 
Стрий 04.18 25 хв  04.43 13 г  38 хв 
Моршин 05.05 2 хв  05.07 14 г  25 хв 
Болехів 05.19 2 хв  05.21 14 г  39 хв 
Долина 05.39 2 хв  05.41 14 г  59 хв 
Рожнятів 06.09 2 хв  06.11 15 г  29 хв 
Калуш 06.27 2 хв  06.29 15 г  47 хв 
Івано-Франківськ 07.30 16 г  50 хв 

У розкладі поїзда 044К Чернігів — Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930