У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

045Л Лавочне — Лисичанськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Нічний поїзд номер 045Л сполученням Лавочне - Лисичанськ відправляється зі станції Лавочне о 00.31 і прибуває на станцію Лисичанськ о 04.15 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 3 г 44 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 32 зупинках. Приблизний час руху становить 23 г 42 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 2 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Львів, Дубно, Славута-1, Київ-Пас., Бахмач-Пас., Ворожба-Пас., Смородине, Люботин, Шевченкове-Південне, Кабанне.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лавочне 00.31
Славське 00.44 3 хв  00.47 13 хв 
Стрий 01.45 16 хв  02.01 1 г  14 хв 
Львів 03.03 20 хв  03.23 2 г  32 хв 
Броди 04.25 2 хв  04.27 3 г  54 хв 
Радивилів 04.36 2 хв  04.38 4 г  5 хв 
Дубно 05.12 2 хв  05.14 4 г  41 хв 
Острог 06.07 2 хв  06.09 5 г  36 хв 
Кривин 06.24 2 хв  06.26 5 г  53 хв 
Славута-1 06.37 2 хв  06.39 6 г  6 хв 
Шепетівка 06.58 12 хв  07.10 6 г  27 хв 
Святошин 11.31 2 хв  11.33 11 г 
Київ-Пас. 11.49 20 хв  12.09 11 г  18 хв 
Дарниця 12.29 2 хв  12.31 11 г  58 хв 
Ніжин 13.52 2 хв  13.54 13 г  21 хв 
Бахмач-Пас. 14.53 2 хв  14.55 14 г  22 хв 
Конотоп 15.17 5 хв  15.22 14 г  46 хв 
Путивль 16.06 2 хв  16.08 15 г  35 хв 
Ворожба-Пас. 16.38 22 хв  17.00 16 г  7 хв 
Білопілля 17.12 2 хв  17.14 16 г  41 хв 
Суми 18.00 30 хв  18.30 17 г  29 хв 
Смородине 19.31 3 хв  19.34 19 г 
Кириківка 19.55 2 хв  19.57 19 г  24 хв 
Богодухів 20.39 2 хв  20.41 20 г  8 хв 
Люботин 21.30 7 хв  21.37 20 г  59 хв 
Харків-Пас. 22.07 38 хв  22.45 21 г  36 хв 
Чугуїв 23.42 2 хв  23.44 23 г  11 хв 
Шевченкове-Південне 00.21 2 хв  00.23 23 г  50 хв 
Куп'янськ-Вузловий 01.07 23 хв  01.30 1 д  36 хв 
Сватово 02.45 3 хв  02.48 1 д  2 г  14 хв 
Кабанне 03.10 2 хв  03.12 1 д  2 г  39 хв 
Кремінне 03.33 2 хв  03.35 1 д  3 г  2 хв 
Рубіжне 03.50 4 хв  03.54 1 д  3 г  19 хв 
Лисичанськ 04.15 1 д  3 г  44 хв 

У розкладі поїзда 045Л Лавочне — Лисичанськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31