У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 045Л Ужгород — Лисичанськ


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Ужгород - Лисичанськ номер 045Л відправляється зі станції Ужгород о 21.13 і прибуває на станцію Лисичанськ о 04.15 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 7 г 2 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 43 зупинках. Приблизний час руху становить 26 г 26 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 36 хв. Маршрут поїзда 045Л Ужгород - Лисичанськ пролягає по таким станціям як Свалява, Львів, Здолбунів-Пас., Шепетівка, Коростень, Дарниця, Путивль, Смородине, Харків-Пас., Сватове.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ужгород 21.13
Батьово 21.59 2 хв  22.01 46 хв 
Мукачево 22.40 5 хв  22.45 1 г  27 хв 
Карпати 23.01 1 хв  23.02 1 г  48 хв 
Свалява 23.11 3 хв  23.14 1 г  58 хв 
Воловець 23.45 2 хв  23.47 2 г  32 хв 
Славське 00.29 2 хв  00.31 3 г  16 хв 
Стрий 01.29 2 хв  01.31 4 г  16 хв 
Львів 02.32 20 хв  02.52 5 г  19 хв 
Броди 03.58 2 хв  04.00 6 г  45 хв 
Радивилів 04.09 2 хв  04.11 6 г  56 хв 
Дубно 04.43 2 хв  04.45 7 г  30 хв 
Здолбунів-Пас. 05.17 34 хв  05.51 8 г  4 хв 
Острог 06.15 2 хв  06.17 9 г  2 хв 
Кривин 06.32 2 хв  06.34 9 г  19 хв 
Славута-1 06.45 2 хв  06.47 9 г  32 хв 
Шепетівка 07.05 2 хв  07.07 9 г  52 хв 
Радулино 07.35 2 хв  07.37 10 г  22 хв 
Новоград-Волинський-1 07.58 14 хв  08.12 10 г  45 хв 
Яблунець 08.43 2 хв  08.45 11 г  30 хв 
Коростень 09.20 2 хв  09.22 12 г  7 хв 
Малин 10.21 2 хв  10.23 13 г  8 хв 
Святошин 11.28 2 хв  11.30 14 г  15 хв 
Київ-Пас. 11.46 20 хв  12.06 14 г  33 хв 
Дарниця 12.26 2 хв  12.28 15 г  13 хв 
Ніжин 13.49 5 хв  13.54 16 г  36 хв 
Бахмач-Пас. 14.53 2 хв  14.55 17 г  40 хв 
Конотоп 15.17 5 хв  15.22 18 г  4 хв 
Путивль 16.06 2 хв  16.08 18 г  53 хв 
Ворожба-Пас. 16.38 22 хв  17.00 19 г  25 хв 
Білопілля 17.12 2 хв  17.14 19 г  59 хв 
Суми 18.00 30 хв  18.30 20 г  47 хв 
Смородине 19.34 3 хв  19.37 22 г  21 хв 
Кириківка 20.00 2 хв  20.02 22 г  47 хв 
Богодухів 20.45 2 хв  20.47 23 г  32 хв 
Люботин 21.38 2 хв  21.40 1 д  25 хв 
Харків-Пас. 22.10 30 хв  22.40 1 д  57 хв 
Чугуїв 23.40 2 хв  23.42 1 д  2 г  27 хв 
Шевченкове-Південне 00.20 2 хв  00.22 1 д  3 г  7 хв 
Куп'янськ-Вузловий 01.07 23 хв  01.30 1 д  3 г  54 хв 
Сватове 02.45 3 хв  02.48 1 д  5 г  32 хв 
Кабанне 03.10 2 хв  03.12 1 д  5 г  57 хв 
Кремінне 03.33 2 хв  03.35 1 д  6 г  20 хв 
Рубіжне 03.50 4 хв  03.54 1 д  6 г  37 хв 
Лисичанськ 04.15 1 д  7 г  2 хв 

У розкладі поїзда 045Л Ужгород — Лисичанськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930