У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

045Л Ужгород — Лисичанськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 045Л сполученням Ужгород - Лисичанськ відправляється зі станції Ужгород о 21.00 і прибуває на станцію Лисичанськ о 04.15 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 7 г 15 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 43 зупинках. Приблизний час руху становить 26 г 20 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 55 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Свалява, Стрий, Дубно, Шепетівка, Коростень, Дарниця, Путивль, Смородине, Харків-Пас., Сватово.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ужгород 21.00
Батьово 21.50 4 хв  21.54 50 хв 
Мукачево 22.34 5 хв  22.39 1 г  34 хв 
Карпати 22.55 1 хв  22.56 1 г  55 хв 
Свалява 23.05 3 хв  23.08 2 г  5 хв 
Воловець 23.39 10 хв  23.49 2 г  39 хв 
Лавочне 00.21 10 хв  00.31 3 г  21 хв 
Славське 00.44 3 хв  00.47 3 г  44 хв 
Стрий 01.45 16 хв  02.01 4 г  45 хв 
Львів 03.03 20 хв  03.23 6 г  3 хв 
Броди 04.25 2 хв  04.27 7 г  25 хв 
Радивилів 04.36 2 хв  04.38 7 г  36 хв 
Дубно 05.12 2 хв  05.14 8 г  12 хв 
Острог 06.02 2 хв  06.04 9 г  2 хв 
Кривин 06.19 2 хв  06.21 9 г  19 хв 
Славута-1 06.33 2 хв  06.35 9 г  33 хв 
Шепетівка 06.57 12 хв  07.09 9 г  57 хв 
Радулин 07.38 2 хв  07.40 10 г  38 хв 
Новоград-Волинський-1 08.02 12 хв  08.14 11 г  2 хв 
Яблунець 08.46 2 хв  08.48 11 г  46 хв 
Коростень 09.24 2 хв  09.26 12 г  24 хв 
Малин 10.24 2 хв  10.26 13 г  24 хв 
Святошин 11.31 2 хв  11.33 14 г  31 хв 
Київ-Пас. 11.49 20 хв  12.09 14 г  49 хв 
Дарниця 12.29 2 хв  12.31 15 г  29 хв 
Ніжин 13.52 2 хв  13.54 16 г  52 хв 
Бахмач-Пас. 14.53 2 хв  14.55 17 г  53 хв 
Конотоп 15.17 5 хв  15.22 18 г  17 хв 
Путивль 16.06 2 хв  16.08 19 г  6 хв 
Ворожба-Пас. 16.38 22 хв  17.00 19 г  38 хв 
Білопілля 17.12 2 хв  17.14 20 г  12 хв 
Суми 18.00 30 хв  18.30 21 г 
Смородине 19.31 3 хв  19.34 22 г  31 хв 
Кириківка 19.55 2 хв  19.57 22 г  55 хв 
Богодухів 20.39 2 хв  20.41 23 г  39 хв 
Люботин 21.30 7 хв  21.37 1 д  30 хв 
Харків-Пас. 22.07 38 хв  22.45 1 д  1 г  7 хв 
Чугуїв 23.42 2 хв  23.44 1 д  2 г  42 хв 
Шевченкове-Південне 00.21 2 хв  00.23 1 д  3 г  21 хв 
Куп'янськ-Вузловий 01.07 23 хв  01.30 1 д  4 г  7 хв 
Сватово 02.45 3 хв  02.48 1 д  5 г  45 хв 
Кабанне 03.10 2 хв  03.12 1 д  6 г  10 хв 
Кремінне 03.33 2 хв  03.35 1 д  6 г  33 хв 
Рубіжне 03.50 4 хв  03.54 1 д  6 г  50 хв 
Лисичанськ 04.15 1 д  7 г  15 хв 

У розкладі поїзда 045Л Ужгород — Лисичанськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728