У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

046Д Лисичанськ — Лавочне Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 046Д сполученням Лисичанськ - Лавочне відправляється зі станції Лисичанськ о 06.53 і прибуває на станцію Лавочне о 10.54 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 4 г 1 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 34 зупинках. Приблизний час руху становить 23 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 24 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Кабанне, Кислівка, Чугуїв, Богодухів, Суми, Путивль, Ніжин, Святошин, Кривин, Радивилів, Стрий.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лисичанськ 06.53
Рубіжне 07.11 4 хв  07.15 18 хв 
Кремінне 07.31 2 хв  07.33 38 хв 
Кабанне 07.54 2 хв  07.56 1 г  1 хв 
Сватово 08.20 5 хв  08.25 1 г  27 хв 
Куземівка 08.52 2 хв  08.54 1 г  59 хв 
Кислівка 09.13 2 хв  09.15 2 г  20 хв 
Куп'янськ-Вузловий 09.37 20 хв  09.57 2 г  44 хв 
Шевченкове-Південне 10.34 2 хв  10.36 3 г  41 хв 
Чугуїв 11.09 2 хв  11.11 4 г  16 хв 
Харків-Пас. 12.06 33 хв  12.39 5 г  13 хв 
Люботин 13.15 2 хв  13.17 6 г  22 хв 
Богодухів 14.06 2 хв  14.08 7 г  13 хв 
Кириківка 14.46 2 хв  14.48 7 г  53 хв 
Смородине 15.08 3 хв  15.11 8 г  15 хв 
Суми 16.06 30 хв  16.36 9 г  13 хв 
Білопілля 17.24 2 хв  17.26 10 г  31 хв 
Ворожба-Пас. 17.37 22 хв  17.59 10 г  44 хв 
Путивль 18.29 2 хв  18.31 11 г  36 хв 
Конотоп 19.14 5 хв  19.19 12 г  21 хв 
Бахмач-Пас. 19.43 2 хв  19.45 12 г  50 хв 
Ніжин 20.40 2 хв  20.42 13 г  47 хв 
Дарниця 22.07 2 хв  22.09 15 г  14 хв 
Київ-Пас. 22.27 20 хв  22.47 15 г  34 хв 
Святошин 23.08 2 хв  23.10 16 г  15 хв 
Шепетівка 03.15 23 хв  03.38 20 г  22 хв 
Славута-1 04.02 2 хв  04.04 21 г  9 хв 
Кривин 04.19 2 хв  04.21 21 г  26 хв 
Острог 04.41 2 хв  04.43 21 г  48 хв 
Дубно 05.40 4 хв  05.44 22 г  47 хв 
Радивилів 06.19 2 хв  06.21 23 г  26 хв 
Броди 06.31 27 хв  06.58 23 г  38 хв 
Львів 08.15 26 хв  08.41 1 д  1 г  22 хв 
Стрий 09.42 2 хв  09.44 1 д  2 г  49 хв 
Славське 10.40 2 хв  10.42 1 д  3 г  47 хв 
Лавочне 10.54 1 д  4 г  1 хв 

У розкладі поїзда 046Д Лисичанськ — Лавочне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31