У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

046Д Лисичанськ — Ужгород Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 046Д сполученням Лисичанськ - Ужгород відправляється зі станції Лисичанськ о 06.53 і прибуває на станцію Ужгород о 14.34 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 7 г 41 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 40 зупинках. Приблизний час руху становить 26 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 58 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Сватово, Шевченкове-Південне, Богодухів, Білопілля, Бахмач-Пас., Святошин, Острог, Львів, Воловець, Батьово.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лисичанськ 06.53
Рубіжне 07.11 4 хв  07.15 18 хв 
Кремінне 07.31 2 хв  07.33 38 хв 
Кабанне 07.54 2 хв  07.56 1 г  1 хв 
Сватово 08.20 5 хв  08.25 1 г  27 хв 
Куземівка 08.52 2 хв  08.54 1 г  59 хв 
Кислівка 09.13 2 хв  09.15 2 г  20 хв 
Куп'янськ-Вузловий 09.37 20 хв  09.57 2 г  44 хв 
Шевченкове-Південне 10.34 2 хв  10.36 3 г  41 хв 
Чугуїв 11.09 2 хв  11.11 4 г  16 хв 
Харків-Пас. 12.06 33 хв  12.39 5 г  13 хв 
Люботин 13.15 2 хв  13.17 6 г  22 хв 
Богодухів 14.06 2 хв  14.08 7 г  13 хв 
Кириківка 14.46 2 хв  14.48 7 г  53 хв 
Смородине 15.08 3 хв  15.11 8 г  15 хв 
Суми 16.06 30 хв  16.36 9 г  13 хв 
Білопілля 17.24 2 хв  17.26 10 г  31 хв 
Ворожба-Пас. 17.37 22 хв  17.59 10 г  44 хв 
Путивль 18.29 2 хв  18.31 11 г  36 хв 
Конотоп 19.14 5 хв  19.19 12 г  21 хв 
Бахмач-Пас. 19.43 2 хв  19.45 12 г  50 хв 
Ніжин 20.40 2 хв  20.42 13 г  47 хв 
Дарниця 22.07 2 хв  22.09 15 г  14 хв 
Київ-Пас. 22.27 20 хв  22.47 15 г  34 хв 
Святошин 23.08 2 хв  23.10 16 г  15 хв 
Шепетівка 03.15 23 хв  03.38 20 г  22 хв 
Славута-1 04.02 2 хв  04.04 21 г  9 хв 
Кривин 04.19 2 хв  04.21 21 г  26 хв 
Острог 04.41 2 хв  04.43 21 г  48 хв 
Дубно 05.40 4 хв  05.44 22 г  47 хв 
Радивилів 06.19 2 хв  06.21 23 г  26 хв 
Броди 06.31 27 хв  06.58 23 г  38 хв 
Львів 08.15 26 хв  08.41 1 д  1 г  22 хв 
Стрий 09.42 2 хв  09.44 1 д  2 г  49 хв 
Славське 10.40 2 хв  10.42 1 д  3 г  47 хв 
Лавочне 10.54 9 хв  11.03 1 д  4 г  1 хв 
Воловець 11.40 10 хв  11.50 1 д  4 г  47 хв 
Свалява 12.23 3 хв  12.26 1 д  5 г  30 хв 
Карпати 12.36 2 хв  12.38 1 д  5 г  43 хв 
Мукачево 12.56 6 хв  13.02 1 д  6 г  3 хв 
Батьово 13.40 4 хв  13.44 1 д  6 г  47 хв 
Ужгород 14.34 1 д  7 г  41 хв 

У розкладі поїзда 046Д Лисичанськ — Ужгород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930