У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 046Д Лисичанськ — Ужгород


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Лисичанськ - Ужгород номер 046Д відправляється зі станції Лисичанськ о 06.53 і прибуває на станцію Ужгород о 13.20 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 6 г 27 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 45 зупинках. Приблизний час руху становить 25 г 55 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 32 хв. Маршрут поїзда 046Д Лисичанськ - Ужгород пролягає по таким станціям як Сватове, Харків-Пас., Смородине, Путивль, Дарниця, Коростень, Шепетівка, Здолбунів-Пас., Красне, Лавочне, Мукачево.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лисичанськ 06.53
Рубіжне 07.11 4 хв  07.15 18 хв 
Кремінне 07.31 2 хв  07.33 38 хв 
Кабанне 07.54 2 хв  07.56 1 г  1 хв 
Сватове 08.20 8 хв  08.28 1 г  27 хв 
Куп'янськ-Вузловий 09.37 20 хв  09.57 2 г  44 хв 
Шевченкове-Південне 10.34 2 хв  10.36 3 г  41 хв 
Чугуїв 11.09 2 хв  11.11 4 г  16 хв 
Харків-Пас. 12.06 30 хв  12.36 5 г  13 хв 
Люботин 13.15 2 хв  13.17 6 г  22 хв 
Богодухів 14.10 2 хв  14.12 7 г  17 хв 
Кириківка 14.49 2 хв  14.51 7 г  56 хв 
Смородине 15.10 3 хв  15.13 8 г  17 хв 
Суми 16.08 30 хв  16.38 9 г  15 хв 
Білопілля 17.24 2 хв  17.26 10 г  31 хв 
Ворожба-Пас. 17.37 22 хв  17.59 10 г  44 хв 
Путивль 18.29 2 хв  18.31 11 г  36 хв 
Конотоп 19.14 5 хв  19.19 12 г  21 хв 
Бахмач-Пас. 19.43 2 хв  19.45 12 г  50 хв 
Ніжин 20.40 2 хв  20.42 13 г  47 хв 
Дарниця 22.07 2 хв  22.09 15 г  14 хв 
Київ-Пас. 22.27 20 хв  22.47 15 г  34 хв 
Святошин 23.08 2 хв  23.10 16 г  15 хв 
Малин 00.26 2 хв  00.28 17 г  33 хв 
Коростень 01.03 2 хв  01.05 18 г  10 хв 
Яблунець 01.40 2 хв  01.42 18 г  47 хв 
Новоград-Волинський-1 02.20 2 хв  02.22 19 г  27 хв 
Радулино 02.45 2 хв  02.47 19 г  52 хв 
Шепетівка 03.12 2 хв  03.14 20 г  19 хв 
Славута-1 03.33 2 хв  03.35 20 г  40 хв 
Кривин 03.48 2 хв  03.50 20 г  55 хв 
Острог 04.08 2 хв  04.10 21 г  15 хв 
Здолбунів-Пас. 04.31 34 хв  05.05 21 г  38 хв 
Дубно 05.42 2 хв  05.44 22 г  49 хв 
Радивилів 06.17 2 хв  06.19 23 г  24 хв 
Броди 06.28 2 хв  06.30 23 г  35 хв 
Красне 07.00 2 хв  07.02 1 д  7 хв 
Львів 07.45 26 хв  08.11 1 д  52 хв 
Стрий 09.10 2 хв  09.12 1 д  2 г  17 хв 
Славське 10.08 2 хв  10.10 1 д  3 г  15 хв 
Лавочне 10.22 2 хв  10.24 1 д  3 г  29 хв 
Воловець 11.00 2 хв  11.02 1 д  4 г  7 хв 
Свалява 11.32 2 хв  11.34 1 д  4 г  39 хв 
Карпати 11.43 1 хв  11.44 1 д  4 г  50 хв 
Мукачево 12.00 5 хв  12.05 1 д  5 г  7 хв 
Батьово 12.33 2 хв  12.35 1 д  5 г  40 хв 
Ужгород 13.20 1 д  6 г  27 хв 

У розкладі поїзда 046Д Лисичанськ — Ужгород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930