У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 046Д Сватове — Ужгород


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Сватове - Ужгород номер 046Д відправляється зі станції Сватове о 08.28 і прибуває на станцію Ужгород о 13.20 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 4 г 52 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 39 зупинках. Приблизний час руху становить 24 г 40 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 12 хв. Маршрут поїзда 046Д Сватове - Ужгород пролягає по таким станціям як Харків-Пас., Смородине, Путивль, Дарниця, Коростень, Шепетівка, Здолбунів-Пас., Львів, Свалява.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Сватове 08.28
Куп'янськ-Вузловий 09.37 20 хв  09.57 1 г  9 хв 
Шевченкове-Південне 10.34 2 хв  10.36 2 г  6 хв 
Чугуїв 11.09 2 хв  11.11 2 г  41 хв 
Харків-Пас. 12.06 30 хв  12.36 3 г  38 хв 
Люботин 13.15 2 хв  13.17 4 г  47 хв 
Богодухів 14.10 2 хв  14.12 5 г  42 хв 
Кириківка 14.49 2 хв  14.51 6 г  21 хв 
Смородине 15.10 3 хв  15.13 6 г  42 хв 
Суми 16.08 30 хв  16.38 7 г  40 хв 
Білопілля 17.24 2 хв  17.26 8 г  56 хв 
Ворожба-Пас. 17.37 22 хв  17.59 9 г  9 хв 
Путивль 18.29 2 хв  18.31 10 г  1 хв 
Конотоп 19.14 5 хв  19.19 10 г  46 хв 
Бахмач-Пас. 19.43 2 хв  19.45 11 г  15 хв 
Ніжин 20.40 2 хв  20.42 12 г  12 хв 
Дарниця 22.07 2 хв  22.09 13 г  39 хв 
Київ-Пас. 22.27 20 хв  22.47 13 г  59 хв 
Святошин 23.08 2 хв  23.10 14 г  40 хв 
Малин 00.26 2 хв  00.28 15 г  58 хв 
Коростень 01.03 2 хв  01.05 16 г  35 хв 
Яблунець 01.40 2 хв  01.42 17 г  12 хв 
Новоград-Волинський-1 02.20 2 хв  02.22 17 г  52 хв 
Радулино 02.45 2 хв  02.47 18 г  17 хв 
Шепетівка 03.12 2 хв  03.14 18 г  44 хв 
Славута-1 03.33 2 хв  03.35 19 г  5 хв 
Кривин 03.48 2 хв  03.50 19 г  20 хв 
Острог 04.08 2 хв  04.10 19 г  40 хв 
Здолбунів-Пас. 04.31 34 хв  05.05 20 г  3 хв 
Дубно 05.42 2 хв  05.44 21 г  14 хв 
Радивилів 06.17 2 хв  06.19 21 г  49 хв 
Броди 06.28 2 хв  06.30 22 г 
Львів 07.45 26 хв  08.11 23 г  17 хв 
Стрий 09.12 2 хв  09.14 1 д  44 хв 
Славське 10.10 2 хв  10.12 1 д  1 г  42 хв 
Воловець 11.00 2 хв  11.02 1 д  2 г  32 хв 
Свалява 11.32 2 хв  11.34 1 д  3 г  4 хв 
Карпати 11.43 1 хв  11.44 1 д  3 г  15 хв 
Мукачево 12.00 5 хв  12.05 1 д  3 г  32 хв 
Батьово 12.33 2 хв  12.35 1 д  4 г  5 хв 
Ужгород 13.20 1 д  4 г  52 хв 

У розкладі поїзда 046Д Сватове — Ужгород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031