У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

472Д Дніпро-Головний — Бердянськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 472Д сполученням Дніпро-Головний - Бердянськ відправляється зі станції Дніпро-Головний о 22.50 і прибуває на станцію Бердянськ о 08.23 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 9 г 33 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 12 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Синельникове-1, Запоріжжя-1, Великий Токмак, Верхній Токмак-1, Нельгівка, Єлизаветівка, Трояни, Берда.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 22.50
Синельникове-1 23.41 33 хв  00.14 51 хв 
Запоріжжя-1 01.15 1 г 27 хв  02.42 2 г  25 хв 
Великий Токмак 05.25 2 хв  05.27 6 г  35 хв 
Верхній Токмак-1 06.30 2 хв  06.32 7 г  40 хв 
Нельгівка 07.00 2 хв  07.02 8 г  10 хв 
Єлизаветівка 07.20 2 хв  07.22 8 г  30 хв 
Трояни 07.44 2 хв  07.46 8 г  54 хв 
Берда 08.10 2 хв  08.12 9 г  20 хв 
Бердянськ 08.23 9 г  33 хв 

У розкладі поїзда 472Д Дніпро-Головний — Бердянськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031