У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

051Л Львів — Вроцлав Головний Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 051Л сполученням Львів - Вроцлав Головний відправляється зі станції Львів о 23.40 і прибуває на станцію Вроцлав Головний о 10.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 11 г 0 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 9 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 1 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Перемишль Головний, Перемишль-Засане, Ярослав, Пшеворск, Ланьцут, Жешов, Дембица, Тарнов, Бржеско Окоцим, Бохня, Краків Плашув, Краків Головний, Ченстохова, Ополе Главна, Бжег, Олава.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 23.40
Перемишль Головний 03.15 25 хв  03.40 3 г  35 хв 
Перемишль-Засане 03.43 2 хв  03.45 4 г  3 хв 
Ярослав 04.12 2 хв  04.14 4 г  32 хв 
Пшеворск 04.24 1 хв  04.25 4 г  44 хв 
Ланьцут 04.38 2 хв  04.40 4 г  58 хв 
Жешов 04.54 5 хв  04.59 5 г  14 хв 
Дембица 05.23 2 хв  05.25 5 г  43 хв 
Тарнов 05.43 2 хв  05.45 6 г  3 хв 
Бржеско Окоцим 05.59 2 хв  06.01 6 г  19 хв 
Бохня 06.09 2 хв  06.11 6 г  29 хв 
Краків Плашув 07.04 1 хв  07.05 7 г  24 хв 
Краків Головний 07.13 7 хв  07.20 7 г  33 хв 
Ченстохова 08.50 2 хв  08.52 9 г  10 хв 
Ополе Главна 09.47 2 хв  09.49 10 г  7 хв 
Бжег 10.11 2 хв  10.13 10 г  31 хв 
Олава 10.22 2 хв  10.24 10 г  42 хв 
Вроцлав Головний 10.40 11 г 

У розкладі поїзда 051Л Львів — Вроцлав Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031