У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 051Л Львів — Вроцлав


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Львів - Вроцлав номер 051Л відправляється зі станції Львів о 23.40 і прибуває на станцію Вроцлав Головний о 10.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 11 г 0 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 9 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 1 хв. Маршрут поїзда 051Л Львів - Вроцлав пролягає по таким станціям як Перемишль Головний, Перемишль-Засане, Ярослав, Пшеворск, Ланьцут, Жешов, Дембица, Тарнов, Бржеско Окоцим, Бохня, Краків Плашув, Краків Головний, Ченстохова, Ополе Главна, Бжег, Олава.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 23.40
Перемишль Головний 03.15 25 хв  03.40 3 г  35 хв 
Перемишль-Засане 03.43 2 хв  03.45 4 г  3 хв 
Ярослав 04.12 2 хв  04.14 4 г  32 хв 
Пшеворск 04.24 1 хв  04.25 4 г  44 хв 
Ланьцут 04.38 2 хв  04.40 4 г  58 хв 
Жешов 04.54 5 хв  04.59 5 г  14 хв 
Дембица 05.23 2 хв  05.25 5 г  43 хв 
Тарнов 05.43 2 хв  05.45 6 г  3 хв 
Бржеско Окоцим 05.59 2 хв  06.01 6 г  19 хв 
Бохня 06.09 2 хв  06.11 6 г  29 хв 
Краків Плашув 07.04 1 хв  07.05 7 г  24 хв 
Краків Головний 07.13 7 хв  07.20 7 г  33 хв 
Ченстохова 08.50 2 хв  08.52 9 г  10 хв 
Ополе Главна 09.47 2 хв  09.49 10 г  7 хв 
Бжег 10.11 2 хв  10.13 10 г  31 хв 
Олава 10.22 2 хв  10.24 10 г  42 хв 
Вроцлав Головний 10.40 11 г 

У розкладі поїзда 051Л Львів — Вроцлав Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930