У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

513П Інгулець — Генічеськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 513П сполученням Інгулець - Генічеськ відправляється зі станції Інгулець о 21.02 і прибуває на станцію Генічеськ о 06.18 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 9 г 16 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 31 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 45 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Кривий Ріг-Головний, Апостолове, Чортомлик, Нікополь, Марганець, Запоріжжя-1, Мелітополь, Новоолексіївка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Інгулець 21.02
Кривий Ріг-Головний 21.55 58 хв  22.53 53 хв 
Апостолове 23.35 8 хв  23.43 2 г  33 хв 
Чортомлик 00.29 2 хв  00.31 3 г  27 хв 
Нікополь 00.57 3 хв  01.00 3 г  55 хв 
Марганець 01.20 3 хв  01.23 4 г  18 хв 
Запоріжжя-1 02.49 4 хв  02.53 5 г  47 хв 
Мелітополь 04.31 20 хв  04.51 7 г  29 хв 
Новоолексіївка 05.56 7 хв  06.03 8 г  54 хв 
Генічеськ 06.18 9 г  16 хв 

У розкладі поїзда 513П Інгулець — Генічеськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031