У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

052Л Вроцлав Головний — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 052Л сполученням Вроцлав Головний - Київ-Пас. відправляється зі станції Вроцлав Головний о 17.08 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 17.21 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 0 г 13 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 6 г 30 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Олава, Бжег, Ополе Главна, Ченстохова, Краків Головний, Бохня, Бржеско Окоцим, Тарнов, Дембица, Жешов, Ланьцут, Пшеворск, Ярослав, Перемишль-Засане, Перемишль Головний, Львів.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вроцлав Головний 17.08
Олава 17.23 2 хв  17.25 15 хв 
Бжег 17.34 2 хв  17.36 26 хв 
Ополе Главна 17.58 2 хв  18.00 50 хв 
Ченстохова 19.10 4 хв  19.14 2 г  2 хв 
Краків Головний 20.42 20 хв  21.02 3 г  34 хв 
Бохня 21.52 2 хв  21.54 4 г  44 хв 
Бржеско Окоцим 22.02 2 хв  22.04 4 г  54 хв 
Тарнов 22.18 1 хв  22.19 5 г  10 хв 
Дембица 22.35 2 хв  22.37 5 г  27 хв 
Жешов 23.02 5 хв  23.07 5 г  54 хв 
Ланьцут 23.20 2 хв  23.22 6 г  12 хв 
Пшеворск 23.35 2 хв  23.37 6 г  27 хв 
Ярослав 23.47 2 хв  23.49 6 г  39 хв 
Перемишль-Засане 00.15 1 хв  00.16 7 г  7 хв 
Перемишль Головний 00.20 25 хв  00.45 7 г  12 хв 
Львів 06.10 5 г 16 хв  11.26 13 г  2 хв 
Київ-Пас. 17.21 1 д  13 хв 

У розкладі поїзда 052Л Вроцлав Головний — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31