У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

052Л Вроцлав Головний — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 052Л сполученням Вроцлав Головний - Київ-Пас. відправляється зі станції Вроцлав Головний о 17.08 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 17.21 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 0 г 13 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 6 г 30 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Олава, Бжег, Ополе Главна, Ченстохова, Краків Головний, Бохня, Бржеско Окоцим, Тарнов, Дембица, Жешов, Ланьцут, Пшеворск, Ярослав, Перемишль-Засане, Перемишль Головний, Львів.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вроцлав Головний 17.08
Олава 17.23 2 хв  17.25 15 хв 
Бжег 17.34 2 хв  17.36 26 хв 
Ополе Главна 17.58 2 хв  18.00 50 хв 
Ченстохова 19.10 4 хв  19.14 2 г  2 хв 
Краків Головний 20.42 20 хв  21.02 3 г  34 хв 
Бохня 21.52 2 хв  21.54 4 г  44 хв 
Бржеско Окоцим 22.02 2 хв  22.04 4 г  54 хв 
Тарнов 22.18 1 хв  22.19 5 г  10 хв 
Дембица 22.35 2 хв  22.37 5 г  27 хв 
Жешов 23.02 5 хв  23.07 5 г  54 хв 
Ланьцут 23.20 2 хв  23.22 6 г  12 хв 
Пшеворск 23.35 2 хв  23.37 6 г  27 хв 
Ярослав 23.47 2 хв  23.49 6 г  39 хв 
Перемишль-Засане 00.15 1 хв  00.16 7 г  7 хв 
Перемишль Головний 00.20 25 хв  00.45 7 г  12 хв 
Львів 06.10 5 г 16 хв  11.26 13 г  2 хв 
Київ-Пас. 17.21 1 д  13 хв 

У розкладі поїзда 052Л Вроцлав Головний — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031