У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

052Л Вроцлав Головний — Львів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 052Л сполученням Вроцлав Головний - Львів відправляється зі станції Вроцлав Головний о 17.00 і прибуває на станцію Львів о 06.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 13 г 10 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 12 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 8 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Олава, Бжег, Ополе Главна, Ченстохова, Краків Головний, Краків Плашув, Бохня, Бржеско Окоцим, Тарнов, Дембица, Жешов, Ланьцут, Пшеворск, Ярослав, Перемишль-Засане, Перемишль Головний.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вроцлав Головний 17.00
Олава 17.16 2 хв  17.18 16 хв 
Бжег 17.27 2 хв  17.29 27 хв 
Ополе Главна 17.51 2 хв  17.53 51 хв 
Ченстохова 19.08 7 хв  19.15 2 г  8 хв 
Краків Головний 20.52 12 хв  21.04 3 г  52 хв 
Краків Плашув 21.12 1 хв  21.13 4 г  12 хв 
Бохня 21.47 1 хв  21.48 4 г  47 хв 
Бржеско Окоцим 21.56 1 хв  21.57 4 г  56 хв 
Тарнов 22.12 2 хв  22.14 5 г  12 хв 
Дембица 22.33 2 хв  22.35 5 г  33 хв 
Жешов 22.59 3 хв  23.02 5 г  59 хв 
Ланьцут 23.13 2 хв  23.15 6 г  13 хв 
Пшеворск 23.30 2 хв  23.32 6 г  30 хв 
Ярослав 23.42 2 хв  23.44 6 г  42 хв 
Перемишль-Засане 00.11 2 хв  00.13 7 г  11 хв 
Перемишль Головний 00.16 25 хв  00.41 7 г  16 хв 
Львів 06.10 13 г  10 хв 

У розкладі поїзда 052Л Вроцлав Головний — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031