У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 053А Санкт-Петербург — Київ


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Санкт-Петербург - Київ номер 053А відправляється зі станції Санкт-Петербург-Вітебський о 16.10 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 13.57 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 21 г 47 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 18 г 31 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 16 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Уторгош, Дно, Локня, Новосокольники, Невель-2, Вітебськ, Орша-Центральна, Шклов, Могилів-1, Бихов, Рогачєв, Жлобин-Пас., Гомель-Пас., Терюха, Чернігів, Ніжин.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Санкт-Петербург-Вітебський 16.10
Уторгош 18.50 2 хв  18.52 2 г  40 хв 
Дно 19.36 10 хв  19.46 3 г  26 хв 
Локня 21.21 2 хв  21.23 5 г  11 хв 
Новосокольники 22.10 29 хв  22.39 6 г 
Невель-2 23.21 2 хв  23.23 7 г  11 хв 
Вітебськ 00.50 10 хв  01.00 8 г  40 хв 
Орша-Центральна 02.14 22 хв  02.36 10 г  4 хв 
Шклов 03.12 2 хв  03.14 11 г  2 хв 
Могилів-1 03.50 10 хв  04.00 11 г  40 хв 
Бихов 04.50 4 хв  04.54 12 г  40 хв 
Рогачєв 05.35 2 хв  05.37 13 г  25 хв 
Жлобин-Пас. 06.07 3 хв  06.10 13 г  57 хв 
Гомель-Пас. 07.36 23 хв  07.59 15 г  26 хв 
Терюха 08.33 35 хв  09.08 16 г  23 хв 
Чернігів 10.41 25 хв  11.06 18 г  31 хв 
Ніжин 12.09 15 хв  12.24 19 г  59 хв 
Київ-Пас. 13.57 21 г  47 хв 

У розкладі поїзда 053А Санкт-Петербург-Вітебський — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031