У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 054К Київ — Санкт-Петербург


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Київ - Санкт-Петербург номер 054К відправляється зі станції Київ-Пас. о 12.42 і прибуває на станцію Санкт-Петербург-Вітебський о 12.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 23 г 39 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 19 г 27 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 12 хв. Маршрут поїзда 054К Київ - Санкт-Петербург пролягає по таким станціям як Ніжин, Чернігів, Терюха, Гомель-Пас., Буда-Кошелівська, Жлобин-Пас., Рогачєв, Бихов, Могилів-1, Шклов, Орша-Центральна, Вітебськ, Невель-2, Новосокольники, Локня, Дно, Уторгош.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 12.42
Ніжин 14.23 45 хв  15.08 1 г  41 хв 
Чернігів 16.12 25 хв  16.37 3 г  30 хв 
Терюха 19.10 35 хв  19.45 6 г  28 хв 
Гомель-Пас. 20.14 29 хв  20.43 7 г  32 хв 
Буда-Кошелівська 21.26 2 хв  21.28 8 г  44 хв 
Жлобин-Пас. 22.15 13 хв  22.28 9 г  33 хв 
Рогачєв 22.53 2 хв  22.55 10 г  11 хв 
Бихов 23.30 2 хв  23.32 10 г  48 хв 
Могилів-1 00.17 22 хв  00.39 11 г  35 хв 
Шклов 01.13 2 хв  01.15 12 г  31 хв 
Орша-Центральна 01.51 22 хв  02.13 13 г  9 хв 
Вітебськ 03.26 15 хв  03.41 14 г  44 хв 
Невель-2 05.15 2 хв  05.17 16 г  33 хв 
Новосокольники 05.59 29 хв  06.28 17 г  17 хв 
Локня 07.30 2 хв  07.32 18 г  48 хв 
Дно 09.00 3 хв  09.03 20 г  18 хв 
Уторгош 09.47 2 хв  09.49 21 г  5 хв 
Санкт-Петербург-Вітебський 12.21 23 г  39 хв 

У розкладі поїзда 054К Київ-Пас. — Санкт-Петербург-Вітебський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28