У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 054К Київ — Санкт-Петербург


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Київ - Санкт-Петербург номер 054К відправляється зі станції Київ-Пас. о 12.42 і прибуває на станцію Санкт-Петербург-Вітебський о 12.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 23 г 39 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 19 г 27 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 12 хв. Маршрут поїзда 054К Київ - Санкт-Петербург пролягає по таким станціям як Ніжин, Чернігів, Терюха, Гомель-Пас., Буда-Кошелівська, Жлобин-Пас., Рогачєв, Бихов, Могилів-1, Шклов, Орша-Центральна, Вітебськ, Невель-2, Новосокольники, Локня, Дно, Уторгош.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 12.42
Ніжин 14.23 45 хв  15.08 1 г  41 хв 
Чернігів 16.12 25 хв  16.37 3 г  30 хв 
Терюха 19.10 35 хв  19.45 6 г  28 хв 
Гомель-Пас. 20.14 29 хв  20.43 7 г  32 хв 
Буда-Кошелівська 21.26 2 хв  21.28 8 г  44 хв 
Жлобин-Пас. 22.15 13 хв  22.28 9 г  33 хв 
Рогачєв 22.53 2 хв  22.55 10 г  11 хв 
Бихов 23.30 2 хв  23.32 10 г  48 хв 
Могилів-1 00.17 22 хв  00.39 11 г  35 хв 
Шклов 01.13 2 хв  01.15 12 г  31 хв 
Орша-Центральна 01.51 22 хв  02.13 13 г  9 хв 
Вітебськ 03.26 15 хв  03.41 14 г  44 хв 
Невель-2 05.15 2 хв  05.17 16 г  33 хв 
Новосокольники 05.59 29 хв  06.28 17 г  17 хв 
Локня 07.30 2 хв  07.32 18 г  48 хв 
Дно 09.00 3 хв  09.03 20 г  18 хв 
Уторгош 09.47 2 хв  09.49 21 г  5 хв 
Санкт-Петербург-Вітебський 12.21 23 г  39 хв 

У розкладі поїзда 054К Київ-Пас. — Санкт-Петербург-Вітебський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930