У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

054К Київ-Пас. — Санкт-Петербург-Вітебський Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 054К сполученням Київ-Пас. - Санкт-Петербург-Вітебський відправляється зі станції Київ-Пас. о 12.42 і прибуває на станцію Санкт-Петербург-Вітебський о 12.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 23 г 39 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 19 г 27 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 12 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Ніжин, Чернігів, Терюха, Гомель-Пас., Буда-Кошелівська, Жлобин-Пас., Рогачєв, Бихов, Могилів-1, Шклов, Орша-Центральна, Вітебськ, Невель-2, Новосокольники, Локня, Дно, Уторгош.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 12.42
Ніжин 14.23 45 хв  15.08 1 г  41 хв 
Чернігів 16.12 25 хв  16.37 3 г  30 хв 
Терюха 19.10 35 хв  19.45 6 г  28 хв 
Гомель-Пас. 20.14 29 хв  20.43 7 г  32 хв 
Буда-Кошелівська 21.26 2 хв  21.28 8 г  44 хв 
Жлобин-Пас. 22.15 13 хв  22.28 9 г  33 хв 
Рогачєв 22.53 2 хв  22.55 10 г  11 хв 
Бихов 23.30 2 хв  23.32 10 г  48 хв 
Могилів-1 00.17 22 хв  00.39 11 г  35 хв 
Шклов 01.13 2 хв  01.15 12 г  31 хв 
Орша-Центральна 01.51 22 хв  02.13 13 г  9 хв 
Вітебськ 03.26 15 хв  03.41 14 г  44 хв 
Невель-2 05.15 2 хв  05.17 16 г  33 хв 
Новосокольники 05.59 29 хв  06.28 17 г  17 хв 
Локня 07.30 2 хв  07.32 18 г  48 хв 
Дно 09.00 3 хв  09.03 20 г  18 хв 
Уторгош 09.47 2 хв  09.49 21 г  5 хв 
Санкт-Петербург-Вітебський 12.21 23 г  39 хв 

У розкладі поїзда 054К Київ-Пас. — Санкт-Петербург-Вітебський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031