У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

054Л Одеса-Головна — Кривий Ріг-Головний Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 054Л сполученням Одеса-Головна - Кривий Ріг-Головний відправляється зі станції Одеса-Головна о 20.20 і прибуває на станцію Кривий Ріг-Головний о 10.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 13 г 50 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 14 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Одеса-Східна, Вознесенськ, Південноукраїнська, Помічна, Новоукраїнка, Кропивницький, Знам'янка-Пас., Олександрія, П'ятихатки-Пас., Рокувата.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 20.20
Одеса-Східна 20.52 2 хв  20.54 32 хв 
Вознесенськ 23.34 5 хв  23.39 3 г  14 хв 
Південноукраїнська 00.12 2 хв  00.14 3 г  52 хв 
Помічна 01.02 4 хв  01.06 4 г  42 хв 
Новоукраїнка 01.21 2 хв  01.23 5 г  1 хв 
Кропивницький 02.13 5 хв  02.18 5 г  53 хв 
Знам'янка-Пас. 03.11 29 хв  03.40 6 г  51 хв 
Олександрія 04.25 3 хв  04.28 8 г  5 хв 
П'ятихатки-Пас. 05.58 2 г 17 хв  08.15 9 г  38 хв 
Рокувата 09.24 5 хв  09.29 13 г  4 хв 
Кривий Ріг-Головний 10.10 13 г  50 хв 

У розкладі поїзда 054Л Одеса-Головна — Кривий Ріг-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930