У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 54 Одеса — Кривий Ріг


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Одеса - Кривий Ріг номер 54 відправляється зі станції Одеса-Головна о 19.56 і прибуває на станцію Кривий Ріг-Головний о 10.49 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 14 г 53 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 12 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 47 хв. Маршрут поїзда 54 Одеса - Кривий Ріг пролягає по таким станціям як Роздільна-1, Подільськ-Жм., Балта, Любашівка, Первомайськ-на-Бузі, Помічна, Новоукраїнка, Кропивницький, Знам'янка-Пас., Олександрія, П'ятихатки-Пас., Рокувата.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 19.56
Роздільна-1 21.04 2 хв  21.06 1 г  8 хв 
Подільськ-Жм. 22.50 3 хв  22.53 2 г  54 хв 
Балта 23.15 2 хв  23.17 3 г  19 хв 
Любашівка 00.12 2 хв  00.14 4 г  16 хв 
Первомайськ-на-Бузі 01.08 2 хв  01.10 5 г  12 хв 
Помічна 02.13 3 хв  02.16 6 г  17 хв 
Новоукраїнка 02.32 2 хв  02.34 6 г  36 хв 
Кропивницький 03.33 5 хв  03.38 7 г  37 хв 
Знам'янка-Пас. 04.32 22 хв  04.54 8 г  36 хв 
Олександрія 05.35 2 хв  05.37 9 г  39 хв 
П'ятихатки-Пас. 07.03 1 г 57 хв  09.00 11 г  7 хв 
Рокувата 10.08 5 хв  10.13 14 г  12 хв 
Кривий Ріг-Головний 10.49 14 г  53 хв 

У розкладі поїзда 54 Одеса-Головна — Кривий Ріг-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930