У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

054Л Одеса-Головна — Кривий Ріг-Головний Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 054Л сполученням Одеса-Головна - Кривий Ріг-Головний відправляється зі станції Одеса-Головна о 20.20 і прибуває на станцію Кривий Ріг-Головний о 10.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 13 г 50 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 14 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Одеса-Східна, Вознесенськ, Південноукраїнська, Помічна, Новоукраїнка, Кропивницький, Знам'янка-Пас., Олександрія, П'ятихатки-Пас., Рокувата.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 20.20
Одеса-Східна 20.52 2 хв  20.54 32 хв 
Вознесенськ 23.34 5 хв  23.39 3 г  14 хв 
Південноукраїнська 00.12 2 хв  00.14 3 г  52 хв 
Помічна 01.02 4 хв  01.06 4 г  42 хв 
Новоукраїнка 01.21 2 хв  01.23 5 г  1 хв 
Кропивницький 02.13 5 хв  02.18 5 г  53 хв 
Знам'янка-Пас. 03.11 29 хв  03.40 6 г  51 хв 
Олександрія 04.25 3 хв  04.28 8 г  5 хв 
П'ятихатки-Пас. 05.58 2 г 17 хв  08.15 9 г  38 хв 
Рокувата 09.24 5 хв  09.29 13 г  4 хв 
Кривий Ріг-Головний 10.10 13 г  50 хв 

У розкладі поїзда 054Л Одеса-Головна — Кривий Ріг-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031