У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

054Л Одеса-Головна — Кривий Ріг-Головний Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 054Л сполученням Одеса-Головна - Кривий Ріг-Головний відправляється зі станції Одеса-Головна о 20.20 і прибуває на станцію Кривий Ріг-Головний о 10.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 13 г 50 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 14 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Одеса-Східна, Вознесенськ, Південноукраїнська, Помічна, Новоукраїнка, Кропивницький, Знам'янка-Пас., Олександрія, П'ятихатки-Пас., Рокувата.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 20.20
Одеса-Східна 20.52 2 хв  20.54 32 хв 
Вознесенськ 23.34 5 хв  23.39 3 г  14 хв 
Південноукраїнська 00.12 2 хв  00.14 3 г  52 хв 
Помічна 01.02 4 хв  01.06 4 г  42 хв 
Новоукраїнка 01.21 2 хв  01.23 5 г  1 хв 
Кропивницький 02.13 5 хв  02.18 5 г  53 хв 
Знам'янка-Пас. 03.11 29 хв  03.40 6 г  51 хв 
Олександрія 04.25 3 хв  04.28 8 г  5 хв 
П'ятихатки-Пас. 05.58 2 г 17 хв  08.15 9 г  38 хв 
Рокувата 09.24 5 хв  09.29 13 г  4 хв 
Кривий Ріг-Головний 10.10 13 г  50 хв 

У розкладі поїзда 054Л Одеса-Головна — Кривий Ріг-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930