У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

552 Бердянськ — Кривий Ріг-Головний Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 552 сполученням Бердянськ - Кривий Ріг-Головний відправляється зі станції Бердянськ о 22.10 і прибуває на станцію Кривий Ріг-Головний о 08.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 10 г 5 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 8 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 31 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Берда, Трояни, Єлизаветівка, Нельгівка, Верхній Токмак-1, Великий Токмак, Федорівка, Запоріжжя-1, Дніпробуд-2, Марганець, Нікополь, Чортомлик, Апостолове.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Бердянськ 22.10
Берда 22.23 2 хв  22.25 13 хв 
Трояни 22.45 2 хв  22.47 35 хв 
Єлизаветівка 23.11 2 хв  23.13 1 г  1 хв 
Нельгівка 23.30 11 хв  23.41 1 г  20 хв 
Верхній Токмак-1 00.06 2 хв  00.08 1 г  56 хв 
Великий Токмак 00.57 4 хв  01.01 2 г  47 хв 
Федорівка 02.00 20 хв  02.20 3 г  50 хв 
Запоріжжя-1 03.30 25 хв  03.55 5 г  20 хв 
Дніпробуд-2 04.28 2 хв  04.30 6 г  18 хв 
Марганець 05.26 2 хв  05.28 7 г  16 хв 
Нікополь 05.55 15 хв  06.10 7 г  45 хв 
Чортомлик 06.40 2 хв  06.42 8 г  30 хв 
Апостолове 07.35 2 хв  07.37 9 г  25 хв 
Кривий Ріг-Головний 08.15 10 г  5 хв 

У розкладі поїзда 552 Бердянськ — Кривий Ріг-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031